Producenci

 • PrimaDent

  Oferta produktowa PrimaDent

  Oferta zawiera pełną linię produktów do mycia i dezynfekcji, opakowań do sterylizacji oraz akcesoriów stomatologicznych zapewniających skuteczną ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych przed zakażeniami podczas leczenia pacjentów. Są to m.in. produkty do higieny rąk, skóry, powierzchni, nici chirurgiczne czy produkty jednorazowego użytku. Pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie PrimaDent w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia oraz środowiska pracy. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Primadent Protect, Nici chirurgiczne i retrakcyjne PrimaDent, Maseczki GO COLOR czy PrimaDent Drill. Producent oferuje produkty takie jak preparaty do dezynfekcji skóry i narzędzi, jak również materiały do jednorazowego użytku w gabinetach stomatologicznych.

 • Proclinic

  Oferta produktowa PROCLINIC

  Marka Proclinic istnieje na europejskim rynku stomatologicznym od 1989 roku. Powstała w Hiszpanii, gdzie została wprowadzona przez firmę Proclinic, jako prywatna marka produktów dla branży stomatologicznej. Aktualnie marka Proclinic należy do grupy Proclinic Group i posiada w swoim portfolio ponad 3000 produktów w ramach stomatologii klinicznej, laboratoryjnej i ortodontycznej. Producent zapewnia kompleksową linię produktów, zaprojektowanych tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów. Rozwój marki widoczny jest m.in. w jej dywersyfikacji na Proclinic i Proclinic Expert. W ramach linii Proclinic dostępne są wysokiej jakości produkty niezbędne w codziennej pracy gabinetów stomatologicznych i laboratoriów protetycznych. Szeroka oferta obejmuje m. in. produkty do stomatologii zachowawczej, endodoncji czy materiały eksploatacyjne.

 • Proclinic Expert

  Oferta produktowa PROCLINIC EXPERT

  Marka Proclinic istnieje na europejskim rynku stomatologicznym od 1989 roku. Powstała w Hiszpanii, gdzie została wprowadzona przez firmę Proclinic, jako prywatna marka produktów dla branży stomatologicznej. Aktualnie marka Proclinic należy do grupy Proclinic Group i posiada w swoim portfolio ponad 3000 produktów w ramach stomatologii klinicznej, laboratoryjnej i ortodontycznej. Linia Proclinic Expert obejmuje wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. W przypadku tej marki bardzo wysoki nacisk położony jest na kontrolę poszczególnych etapów produkcji i dystrybucji, aby produkt, który trafi w ręce użytkownika, spełnił jego najwyższe oczekiwania. Wszystkie produkty Proclinic Expret są szczegółowo przebadane i poddawane ocenie przez najważniejsze organizacje opiniodawcze w branży stomatologicznej. Jakość produktów firmy Proclinic jest oceniana przez uznane międzynarodowe jednostki takie jak np. The Dental Advisor.

 • Solventum (3M)

  Oferta produktowa Solventum (3M)

  Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych oraz do profilaktyki i higieny jamy ustnej, w tym materiały oraz urządzenia dentystyczne, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy, specjalistyczne produkty dentystyczne w ortodoncji, endodoncji oraz implantologii, jak również produkty poprawiające standardy bezpieczeństwa w miejscu pracy, ograniczające ryzyko wystąpienia infekcji czy wspierające proces leczenia. Obecnie w ponad 200 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Solventum (3M) w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Filtek, Impregum, Clinpro czy RelyX. Producent oferuje produkty takie jak: Filtek Z550, Sof-lex czy RelyX U200 Automix.

 • GC

  Oferta produktowa GC Europe

  Oferta obejmuje linię produktów stomatologicznych, w tym specjalistyczne materiały i urządzenia dentystyczne, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy oraz wypełnień, specjalistyczne produkty stomatologiczne stosowane w ortodoncji, endodoncji, protetyce oraz implantologii. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie GC w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość oraz innowacje produktowe. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Gradia, G-eanial, G-premio czy Fuji. Producent oferuje produkty takie jak: Gradia Direct, G-Bond, G-eanial Universal Flo, Fuji IX GP czy Tooth Mousse.

 • Maillefer Dentsply

  Oferta produktowa DENTSPLY MAILLEFER

  Oferta obejmuje pełną linię produktów dentystycznych w zakresie endodoncji, w tym instrumentów i materiałów endodontycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Mocne i solidne instrumenty, fachowo wykonane z węglika wolframu, stali wolframowej lub stali nierdzewnej, spełniają wymagania różnych zastosowań. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Dentsply Maillefer w zakresie dostarczanych produktów i instrumentów, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się ProTaper, WaveOne, GuttaCore czy Proglider Producent oferuje produkty takie jak: ProtaperNext, ProtaperGold, WaveOne Gold czy Mikrosilnik X-smart PLUS.

 • DENTSPLY SIRONA

  Oferta produktowa Dentsply Sirona

  Oferta obejmuje pełną linię produktów dentystycznych oraz higieny jamy ustnej, w tym materiały i urządzenia dentystyczne, systemy do odbudowy CAD / CAM, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy, systemy obrazowania 3D czy systemy higieny i specjalistyczne produkty dentystyczne w ortodoncji, endodoncji oraz implantologii. Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i lekarze stomatolodzy polegają na firmie Dentsply Sirona w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się SDR, Neo Spectra, Palodent czy ProTaper. Producent oferuje produkty takie jak: AH Plus, Aquasil, Purevac, TruNatomy, Wave One Gold, X-Smart – Plus i wiele innych.

 • Ivoclar dentist

  Oferta produktowa IVOCLAR

  Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych oraz higieny jamy ustnej, w tym materiały i urządzenia dentystyczne, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy oraz specjalistyczne produkty dentystyczne w ortodoncji, endodoncji oraz implantologii. Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Ivoclar Vivadent  w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Empress, Tetric, politi, optragate, IPS oraz wiele więcej. Producent oferuje produkty takie jak: Tetric Evo Flow, Variolink, OptraGloss czy Fluor Protector.

 • Ivoclar lab

  Oferta produktowa IVOCLAR

  Oferta obejmuje pełną linię produktów protetycznych, w tym materiały i urządzenia dentystyczne, pełny zestaw protetycznych produktów do odbudowy oraz specjalistyczne produkty dentystyczne w ortodoncji. Są to m.in. materiały IPS Inline, IPS e.max Ceram, IPS e.max Press, IPS Ivocolor, IPS ZirCAD PRIME  Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Ivoclar Vivadent  w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się E.max, InLine, Empress, Tetric, IPS oraz wiele więcej. Producent oferuje produkty takie jak: Tetric CAD CEREC, IPS e.max Ceram, IPS e.max Press MT czy Triplex.

 • VDW

  Oferta produktowa VDW

  Oferuje szereg specjalistycznych produktów dentystycznych oraz endodontycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Oferują wygodę i gwarantują funkcjonalność posiadanego sprzętu oraz produktów. Są to m.in. Piliniki do wstępnego opracowania kanałów, sączki papierowe, ćwieki gutaperkowe, endometry, mikrosilniki czy poszerzacze. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie VDW w zakresie dostarczanych produktów, innowacji oraz jakości. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Pilniki VDW typ C, Reciproc, Reciproc Blue, Eddy Endo, BeeFill, Reciproc Gold czy Raypex 6. Producent oferuje produkty takie jak mikrosilniki, endometry, sączki papierowe czy ćwieki gutaperkowe.

 • VOCO

  Oferta produktowa VOCO

  Oferuje szereg produktów stosowanych w profilaktyce stomatologicznej, a także stomatologii zachowawczej i protetyce zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. produkty z zakresu profilaktyki, materiały wypełnieniowe różnych klas, uszczelniacze do bruzd, materiały do odbudowy filarów zębów oraz wykonywania koron i mostów. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie VOCO w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na innowacje produktowe oraz jakość. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Rebila, Clip, Calcimol, Grandio. Producent oferuje produkty takie jak: Amaris, Structur 2SC, Admira Flow czy Plofluorid Varnish.

 • SDI

  Oferta produktowa SDI LIMITED

  Oferta obejmuje szereg produktów stomatologicznych, w tym specjalistyczne materiały i urządzenia dentystyczne, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy oraz wypełnień, specjalistyczne produkty stomatologiczne w ortodoncji. Produkty są wynikiem wnikliwości i doskonałości i obejmują środki do odbudowy, stopy, kleje, cementy, wybielacze i drobny sprzęt. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie SDI w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Riva, seT PP, Wave czy Pola. Producent oferuje produkty takie jak: Riva Self Cure, Pola Night, Wave oraz Stae.

 • PHILIPS Zoom

  Oferta produktowa Philips Zoom 

  Oferuje pełną linię innowacyjnych produktów oraz urządzeń dedykowanych do pielęgnacji jamy ustnej i zębów, sprzedawanych pod marką Philips Zoom. W ofercie firmy dostępne są m.in. zestawy do nakładkowego wybielania zębów na dzień i noc oraz preparaty do znoszenia nadwrażliwości. Stanowi połączenie specjalistycznych zabiegów wykonywanych u stomatologa oraz serii działań, które użytkownik posługujący się odpowiednim sprzętem może wykonać w domu. Obecnie w ponad wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Philips Zoom w zakresie dostarczanych materiałów i rozwiązań związanych z wybielaniem zębów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się NiteWhite 16%, DayWhite 6% czy Relief ACP.

 • PHILIPS Sonicare

  Oferta produktowa PHILIPS Sonicare

  Oferuje pełną linię innowacyjnych produktów oraz urządzeń dedykowanych do codziennej pielęgnacji jamy ustnej i zębów, sprzedawanych pod marką Philips Sonicare. W ofercie firmy dostępne są m.in. doskonałej jakości szczoteczki soniczne do zębów, irygatory oraz dopasowane do nich wymienne końcówki. Obecnie w ponad wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie PHILIPS Sonicare w zakresie dostarczanych urządzeń i rozwiązań w pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się ProtectivClean, Air Floss, EasyClean czy FlexCare. Producent oferuje produkty takie jak: irygatory, końcówki do szczoteczek czy pełen zestaw szczoteczek sonicznych.

 • EMS

  Oferta produktowa EMS DENTAL

  Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych do profilatktyki zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Firma EMS specjalizuje się w produktach do leczenia periodentotologicznego, piaskowania, jak również tworzenia skalerów ultradźwiękowych. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie EMS w zakresie dostarczanych produktów. Firma EMS stała się ekspertem w usuwaniu biofilmu za pomocą naukowo sprawdzonych metod i przełomowych produktów marki. Znana jest dzięki protokołowi GBT, urządzeniu Airflow® Prophylaxis Master, precyzyjnej końcówce do skalera PS, technologii Piezon® NO PAIN oraz innowacyjnemu piaskowi Air-Flow® PLUS.

 • KERR

  Oferta produktowa KERR

  Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. Kompozyty dentystyczne, cementy dentystyczne, masy wyciskowe, materiały do odbudów protetycznych bezpośrednich i pośrednich, lampy polimeryzacyjne czy produkty wykorzystywane do kontroli infekcji, endodoncji, rotacji dentystycznej i higieny rąk. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Kerr w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się CaviWipes, OptiShade, Herculite czy Cleanic.

 • KAVO

  Oferta produktowa KAVO

  Oferuje szereg produktów oraz instrumentów dentystycznych, od umiejętnie zaprojektowanych instrumentów dentystycznych po najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny, zapewniający optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. portfolio końcówek i urządzeń specjalistycznych: kątnice i prostnice, turbiny, złączki i mikrosilniki, skalery, instrumenty do profilaktyki, mikrosilniki chirurgiczne i wiele więcej. Obecnie w ponad 20 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie KaVo w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się PROPHYflex, EXPERTmatic, EXPERTtorque, SONICflex.

 • Carl Martin

  Oferta produktów CARL MARTIN

  Carl Martin oferuje szereg produktów oraz instrumentów dentystycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Obejmują produkty z zakresu ortodoncji, protetyki, periodontologii, stomatologii zachowawczej i sterylizacji. Są to m.in. luksatory, skalpele, igłotrzymacze, nożyczki raspatory, pęsety, a także wiele innych produktów. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie CARL MARTIN GmbH w zakresie dostarczanych instrumentów, nowych innowacji oraz serwisu. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się sondy periodontologiczne, dźwignie do korzeni, strzykawki do karpul czy kleszcze do usuwania koron.

 • Zhermack

  Oferta produktowa ZHERMACK

  Obejmuje szereg produktów stomatologicznych, materiałów wyciskowych i zaawansowanego technologicznie sprzętu do laboratorium dentystycznego. Są to m.in. alginaty, silikony kondensacyjne, kuwety, kleje, silikony addycyjne, rejestry zgryzu, nici do separacji dziąseł, rękawiczki, plastry, żywice, roztwory CAD/CAM , środki dezynfekcyjne. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie ZHERMAC w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Zeta, Elite, Villacryl czy Zetalabor. 

 • Kulzer

  Oferta produktowa Kulzer

  Oferta obejmuje szeroką gamę produktów dentystycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych w zakresie stomatologii estetycznej, ochrony zębów, protetyki, periodontologii i stomatologii cyfrowej. Firma specjalizuje się w polimerach, materiałach kompozytowych do adhezyjnych wypełnień oraz masach wyciskowych. Obecnie w ponad 26 lokalizacjach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Heraeus Kulzer w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Charisma, Gluma2bond, Variotime czy HeraCeram. Producent oferuje produkty takie jak: systemy do licowania, materiały kompozytowe, żywice dentystyczne czy masy wyciskowe.

 • Arkona

  Oferta produktowa Arkona

  Oferta obejmuje szeroką linię produktów stomatologicznych i higieny jamy ustnej takich jak światłoutwardzalne materiały kompozytowe do wykonywania wszystkich rodzajów wypełnień i rekonstrukcji ubytków w zębach, włókien kompozytowych stosowanych we wszystkich rekonstrukcjach kompozytowych, a także laków szczelinowych, podbarwiaczy czy wytrawiaczy. Wszystkie produkty firmy Arkona powstają w ścisłej współpracy z najwyższej klasy lekarzami stomatologami oraz polskimi chemikami. Obecnie w ponad 20 krajach pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Arkona Dent w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Muson, Boston, Flow-Color, Flow-Art, Parosin, włókna kompozytowe i wytrawiacze Arkona.

 • Cerkamed

  Oferta produktowa Cerkamed

  Oferta obejmuje linię produktów i materiałów wykorzystywanych w stomatologii oraz endodoncji. Obecnie w ofercie Cerkamed jest 150 produktów spełniających europejskie i międzynarodowe normy jakości. Pierwszym produktem stomatologicznym wyprodukowanym przez firmę były ochronne przyłbice cieszące się uznaniem lekarzy i stomatologów w szpitalach czy klinikach stomatologicznych. Dzięki wysokiej jakości produkcji oraz odpowiednio zastosowanych materiałów pierwsze przyłbice są jeszcze do dziś używane w gabinetach stomatologicznych.  Obecnie w ponad 70 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Cerkamed  w zakresie dostarczanych produktów oraz materiałów stomatologicznych. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Chloraxid, Endo-Prep Cream, Blue Etch, Alustat. Producent oferuje produkty takie jak przyłbice, maseczki, koferdamy, okulary czy wytrawiacze.

 • Poldent

  Oferta produktowa POLDENT

  Oferta obejmuje linię produktów dentystycznych dostarczanych do gabinetów stomatologicznych i klinik stomatologicznych najwyższej jakości instrumentów do leczenia kanałowego. Narzędzia i instrumenty Poldent wykorzystywane są w endodoncji oraz implantologii. Są to m.in. artykuły jednorazowe, instrumenty endodontyczne i chirurgiczne, koferdam, masy wyciskowe oraz wypełnienia. Firma jest twórcą marki Endostar, w tym instrumentów wykonanych w technologii obróbki cieplnej HT (system E3 Azure HT Technology). Obecnie w ponad 70 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Poldent w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Pilniki, miazgociągi, poszerzacze czy wkłady koronowo-korzeniowe.

 • JOTA

  Oferta produktowa JOTA

  Oferta obejmuje szeroką linię narzędzi obrotowych dla stomatologii zapewniających optymalną oraz skuteczną pracę w gabinetach i pracowniach stomatologicznych. Szeroki wybór marki JOTA pozwala na odpowiedni dobór konkretnych narzędzi niezbędnych przy opracowywaniu szkliwa oraz zębiny. Są to m.in. wiertła z węglika spiekanego, wiertła diamentowe, instrumenty do ostatecznego opracowywania ubytku oraz wysokiej jakości materiały ścierne. Obecnie w ponad 80 krajach na świecie stomatolodzy mogą polegać na firmie JOTA w zakresie dostarczanych narzędzi stomatologicznych. Jakość, know-how w zakresie zastosowań i szeroka gama produktów to międzynarodowe kompetencje firmy.

 • Prima Dental

  Oferta produktowa PRIMA DENTAL

  Oferta obejmuje szeroką linię narzędzi obrotowych dla stomatologii zapewniających optymalną oraz skuteczną ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych podczas zabiegów. Oferują wygodę oraz bezpieczeństwo dla personelu, gwarantując funkcjonalność posiadanych narzędzi. Są to m.in. wysokiej jakości produkty dentystyczne dla stomatologów, wiertła z węglików spiekanych, diamentowe wiertła dentystyczne, stalowe wiertła dentystyczne, wiertła chirurgiczne, wiertła wykończeniowe, wiertła do metalu i lusterka dentystyczne. Obecnie w ponad 90 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Prima Dental w zakresie dostarczanych narzędzi dentystycznych. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Prima Round, Predator, Lindemann czy Prima Veneer Preparation

 • Overfibers

  Oferta produktowa OVERFIBERS

  Oferuje szereg produktów dentystycznych oraz materiałów, zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Są to m.in. wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego, wiertła oraz, samoadhezyjne, uniwersalne cementy na bazie żywic do osadzania uzupełnień protetycznych. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie OverFibers w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Over Post, Hi-Rem Post, OverCEM, OverFibers Drill.

 • Blossom

  Oferta produktowa Blossom

  Oferuje szeroką gamę specjalistycznych rękawic do badań medycznych zapewniających ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych przed zakażeniami podczas leczenia pacjentów. Wśród szerokiej gamy produktów znajdują się m.in. rękawiczki bezlateksowe, nawilżane aloesem, bezpudrowe i inne, aby każdy odbiorca w pełni odczuwał komfort pracy. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Blossom w zakresie dostarczanych produktów oraz rozwiązań w ochronie zdrowia, oraz środowiska pracy. Firma dostarcza na rynek rękawice nitrylowe oraz lateksowe w wielu rodzajach. Kilka modeli rękawic i koferdamów zostały wysoko ocenione przez The Dental Advisor, np. rękawice z chloroprenu czy rękawiczki Aloe Vera.

 • Aidite

  Oferta produktowa AIDITE

  Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych, w tym materiały i narzędzia oraz systemy do odbudowy CAD / CAM. Wśród produktów możemy wyróżnić materiały do odbudowy zębów z cyrkonu, w tym białe bloczki cyrkonowe, wstępnie cieniowane bloczki cyrkonowe, wielowarstwowe bloczki cyrkonowe, specjalne białe bloczki cyrkonowe, kolorowe bloczki cyrkonowe, glazurę do zębów cyrkonowych, PMMA, wosk, wiertła do frezowania, narzędzia do polerowania jako wyposażenie laboratorium dentystycznego. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się dyski wykonane z tlenku cyrkonu czy dyski PMMA. Producent oferuje produkty takie jak: SuperfectZir, Honorzir, 3D pro-zir czy PMMA clear/multilayer/monochromatic.

 • Woodpecker

  Oferta produktowa WOODPECKER

  Oferuje szereg najwyższej jakości produktów stomatologicznych dla gabinetów i klinik stomatologicznych. Zajmuje się produkowaniem i tworzeniem produktów z zakresu drobnego sprzętu stomatologicznego takich jak mikrosilniki, endometry, piaskarek i skalerów oraz dentystycznych instrumentów. Za flagowe produkty uznaje się skalery ultradźwiękowe, dzięki czemu firma stała się największym producentem skalerów ultradźwiękowych. Obecnie w ponad 130 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Woopecker w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Piaskarka ze skalerem PT-A, Endometr Apex Locator DTE czy Końcówki przeznaczone do skalerów.

 • Renfert

  Oferta produktowa RENFERT

  Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych oraz materiałów i sprzętu zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz laboratoriów stomatologicznych. Są to m.in. sprzęty do czyszczenia zębów, mikroskopy dentystyczne, woski, pędzelki, płytki do mieszania, szpilki dentystyczne, gipsy, znaczniki powierzchni czy instrumenty do ogólnych potrzeb laboratoryjnych. Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Renfert w zakresie dostarczanych produktów, innowacji oraz serwisu. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Geo Classic, Cobra, Die:Master czy pędzelki TAKANISHI czy Lay:Art.

 • Polintech

  Oferta produktowa POL-INTECH

  Oferta obejmuje szereg produktów, instrumentów oraz ręcznych narzędzi stomatologicznych, w tym części oraz akcesoria do urządzeń stomatologicznych i protetycznych, zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz laboratoriów stomatologicznych. Są to m.in. Pędzelki do bondingu, formówki, nakładacze i zgłębniki, rękojeści, rozwieraki, artykulatory, kleszcze, nożyczki czy kompozyty chemoutwardzalne. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Pol-Intech w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Paski ścierne, Alpha-Dent, Koferdam płynny czy karpule do aplikacji znieczulenia miejscowego.

 • Alan

  Oferta produktowa ALAN DENTAL

  Oferta obejmuje jednorazowe produkty i materiały stomatologiczne zapewniające skuteczną i optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Oferują wygodę oraz bezpieczeństwo dla personelu podczas wykonywanych zabiegów. Są to m.in. Wałeczki stomatologiczne stosowane do odsączania śliny i tamowania krwawień podczas zabiegów stomatologicznych. Przeznaczone są do osuszania śluzówki jamy ustnej i odsłonięcia pola zabiegowego podczas zabiegów stomatologicznych. Kolejnym z produktów są kuleczki z waty Cotton Pellets, wysoce absorpcyjne waciki kuliste z najwyższej jakości wybielonej bawełny (100% cotton). Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Alan Dental w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia oraz środowiska pracy.

 • Bisico

  Oferta produktowa BISICO

  Oferta obejmuje szereg produktów wykorzystywanych w zakresie protetyki stomatologicznej zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz laboratoriów stomatologicznych. Oprócz zróżnicowanego asortymentu silikonów i odpowiednich akcesoriów Bisico oferuje kompletny system do uzupełnień, obejmujący wszystkie procesy od „wytrawiania”, „wiązania”, „odbudowy” do „wypełniania”. Obecnie w ponad 50 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Bisico w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Bisico Provitemp, Bisico Regidur, Bisico Compress czy Bisico S1.

 • Pentron

  Oferta produktowa PENTRON

  Oferta obejmuje szereg produktów, materiałów stomatologicznych oraz protetycznych zapewniających skuteczną i optymalną pracę gabinetów, klinik czy laboratoriów stomatologicznych podczas wykonywanych pracach oraz zabiegach. Firma specjalizuje się w produktach takich jak płynny kompozyty, system wiążące typu total etch i pełną linię mas wyciskowych. Nowszymi produktami firmy są cementy do licówek, płynna zębina, samotrawiący materiał adhezyjny bez rozpuszczalnika czy materiały do odbudowy zrębu oraz wkłady. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Pentron w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość materiałów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się wkłady FibreKleer, Breeze, Cement-It, Build-IT czy Bond-1.

 • Chema

  Oferta produktowa CHEMA

  Oferta obejmuje szereg produktów i materiałów dentystycznych zapewniających skuteczną i  optymalną pracę gabinetów, klinik czy laboratoriów stomatologicznych podczas wykonywanych pracach oraz zabiegach. Firma specjalizuje się w produktach leczniczych stosowanych w stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii szczękowo-powięziowej, protetyce stomatologicznej oraz preparatach stosowanych w profilaktyce i leczeniu próchnicy czy paradontozy. Obecnie w Polsce, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Chema w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość materiałów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Alustin, Eugenol, Agatos czy Dexadent.

 • DMG

 • Colgate

  Oferta produktowa Colgate

  Oferta obejmuje pełną linię produktów dentystycznych oraz higieny jamy ustnej, takie jak szczoteczki do zębów, preparaty do zębów i pielęgnacji jamy ustnej, które są wegańskie i nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. W składzie nie znajdziemy również cukru oraz glutenu zawartego w pszenicy, życie oraz jęczmieniu. Obecnie w ponad 200 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Colgate w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie i pielęgnacji jamy ustnej. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Elmex, Meridol, Colagate czy Colodent. Producent oferuje produkty takie jak: Lakiery fluorkowe do profilaktyki przeciwpróchniczej, płyny do płukania jamy ustnej czy pasty specjalistyczne.

 • FALCON

  Oferta produktowa FALCON

  Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych oraz higieny jamy ustnej, w tym specjalistyczne produkty oraz akcesoria dentystyczne w ortodoncji i implantologii. Wszystkie instrumenty Falcon są wytwarzane przez Falcon Surgical przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i technik produkcyjnych, przy użyciu wysokiej jakości metali i stopów, między innymi tytan czy stopy niklowo-tytanowe. Obecnie pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Falcon w zakresie dostarczanych produktów. Producent oferuje produkty takie jak: Końcówki mieszające i wewnątrzustne oraz materiały przeznaczone do jednorazowego użytku, kleszcze ekstrakcyjne czy  łyżki wyciskowe.

 • Ecolab

  Oferta produktowa ECOLAB

  Oferta obejmuje pełną linię produktów zapewniających skuteczną ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych przed zakażeniami podczas leczenia pacjentów. Oferują wygodę oraz bezpieczeństwo dla personelu, gwarantując funkcjonalność posiadanego sprzętu i urządzeń. Są to m.in. produkty do higieny rąk, higieny skóry, higieny powierzchni. Obecnie w ponad 170 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Ecolab w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia oraz środowiska pracy. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Skinsan, Manisoft, Incidin czy Sekusept. Producent oferuje produkty takie jak preparaty do dezynfekcji rąk, skóry i powierzchni, jak również dozowniki czy maski laminujące.

 • Kettenbach

  Oferta produktowa KETTENBACH

  Oferuje szereg produktów i materiałów stomatologicznych zapewniających skuteczną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych podczas wykonywanych prac czy zabiegów. Są to m.in. materiały wyciskowe do użytku dentystycznego, materiały kompozytowe oraz do odbudowy zębów, końcówki mieszające czy strzykawki. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Kettenbach w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Panasil, Futar, Identium czy Visalys. Producent oferuje produkty takie jak Futar D, Visalys Temp, Identium Light czy Panasil Putty Fast.

 • ASA DENTAL

  Oferta produktowa ASA DENTAL

  Oferta obejmuje produkty oraz narzędzia stomatologiczne zapewniające skuteczną i optymalną pracę gabinetów, oraz klinik stomatologicznych. Oferują wygodę oraz bezpieczeństwo dla personelu podczas wykonywanych zabiegów. Produkty jednorazowego użytku ASA Dental obejmują ślinociągi bez ftalanów, Serwetki AsaRainbow i rękawice do badań z różnych materiałów oraz tekstur, dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Precyzyjne instrumenty ze stali nierdzewnej, obejmujące wszystkie zastosowania w opiece dentystycznej. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie ASA Dental w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia oraz środowiska pracy.

 • Mani

  Oferta produktowa MANI

  Oferta obejmuje pełną linię instrumentów medycznych, specjalizujących się w produktach chirurgicznych i dentystycznych, w tym igieł chirurgicznych, zapewniających skuteczną pracę w gabinetach i klinikach stomatologicznych, gwarantujących funkcjonalność posiadanych instrumentów. Są to m.in. pilniki endodontyczne, poszerzacze, igły do wypełniania kanałów czy pilniki penetracyjne. Firma Mani opracowała stal nierdzewną, która charakteryzuje się unikalnym składem chemicznym i unikalnymi procesami produkcyjnymi, co przyczynia się do bezpieczeństwa i wysokiej wydajności jej produktów. Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie MANI DENTAL w zakresie dostarczanych produktów i innowacyjnych technik produkcji.

 • Molteni Stomat

  Oferta produktowa MOLTENI STOMAT

  Oferta obejmuje szereg  produktów oraz materiałów dentystycznych, leków w terapii bólu oraz leczenia uzależnień, w tym środki miejscowo znieczulające, materiały kompozytwe zapewniające skuteczną i optymalną pracę gabinetów, klinik stomatologicznych podczas wykonywanych zabiegach. Są to m.in. igły do znieczuleń, światło utwardzalne kompozyty do odbudów, strzykawki śródwięzadłowa czy znieczulenia do różnego rodzaju zabiegów. Obecnie w Polsce, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Molteni stomat w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość materiałów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Xylodont, Mepidont, Citocartin czy Easy Fill.

 • Mustaf

  Oferta produktowa MUSTAF DENTAL

  Oferuje szereg produktów dentystycznych, w tym materiałów jednorazowych takich jak śliniaki dentystyczne, pokrowce na zagłówki czy serwety stomatologiczne, zapewniające skuteczną ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych przed zakażeniami podczas leczenia pacjentów. Dostępne są w różnych szerokościach i kolorach. Realizujemy zamówienia spersonalizowane (np. nadruk na przedmiocie niepowtarzalnego wzoru, logo lub nazwy firmy). W ofercie firmy znajdują się produkty składane i nawijane na rolkę. Obecnie w Polsce, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Mustaf Dental w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Serwety stomatologiczne MUSTAF czy Śliniaki dentystyczne DENTAPLUS.

 • NSK

  Oferta produktowa NSK

  Obejmuje szereg produktów dentystycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. wysokiej jakości rękojeści dentystyczne, mikrosilniki, skalery ultradźwiękowe, systemy chirurgiczne, do przeszczepów kości i implantów, silniki endodontyczne i produkty do konserwacji. NSK jest przede wszystkim liderem w produkcji instrumentów wysokoobrotowych. Obecnie są to dwie główne serie produktowe: Ti-Max Z (klasa premium) oraz S-Max M (klasa advanced). Obecnie w ponad 135 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie NSK w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na innowacje produktowe oraz jakość. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się  Ti-Max Z,  S-Max M, NEO Prophy-Mate czy ULTIMATE XL-KT.

 • Olident

  Oferta produktowa OLIDENT

  Oferuje szereg produktów i materiałów stomatologicznych, zapewniających optymalną pracę w klinkach i gabinetach stomatologicznych podczas wykonywanych zabiegów. Narzędzia i instrumenty Olident wykorzystywane są w stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji. Są to m.in.  cementy, instrumenty chirurgiczne, masy wyciskowe, wkłady korzeniowe, wiertła, materiały  do wypełnień oraz łyżki wyciskowych czy żywice. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Olident w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie stomatologii. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Clever Active, OneShade, OliFlow czy VIP Esthetic.

 • COLTENE

  Oferta produktowa COLTENE

  Oferta obejmuje szereg produktów i materiałów dentystycznych zapewniających skuteczną i  optymalną pracę gabinetów, klinik czy laboratoriów stomatologicznych podczas wykonywanych pracach oraz zabiegach. Są to m.in. produkty z zakresu endodoncji do opracowania kanałów korzeniowych pilnikami i płynami do płukania, obturacje i systemy wkładów. Kolejna grupa obejmuje tymczasowe i trwałe materiały wypełniające, a także systemy klejące czy lampy polimeryzacycyjne. Protetyka oferuje masy wyciskowe do kondensacji oraz sieciowania addycyjnego. Asortyment uzupełniają segmenty pomocy zabiegowej, kontroli infekcji i narzędzi obrotowych. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Coltosol F, Affinis czy Speedex.

 • Schutz Dental

  Oferta produktowa Schütz Dental

  Oferuje szereg produktów, materiałów oraz instrumentów stomatologicznych zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu technologii CAD/CAM, implantów i oprogramowania do nawigacji po implantach, analizy TMJ (stawu skroniowo-żuchwowego) oraz dentystycznych materiałów akrylowych i stopowych. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Schütz Dental w zakresie dostarczanych produktów oraz rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się FuturaAcryl, Sebond Implant, Metal Microlit Isi czy Drill’e do kompozytów.

 • Septodont

  Oferta produktowa SEPTODONT

  Oferuje szeroką linię produktów dentystycznych zapewniających skuteczną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych podczas wykonywanych zabiegów. Poczynając od ampułek ze środkami do znieczulenia miejscowego, żeli do znieczuleń miejscowych, igieł dentystycznych, przez proszki i pasty wypełniające, aż po innowacyjne rozwiązania stomatologii odtwórczej. Obecnie w ponad 150 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Poldent w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Septoject, Biodentine, Detartrine czy SeptoDiamond. Producent oferuje produkty takie jak igły do inekcji, opatrunki do leczenia stanów zapalnych, pasty polerskie czy krążki do ostatecznego opracowywania wypełnień.

 • SpofaDental

  Oferta produktowa SPOFA DENTAL

  Oferta obejmuje szereg produktów, materiałów stomatologicznych oraz protetycznych zapewniających skuteczną i optymalną pracę gabinetów, klinik czy laboratoriów stomatologicznych podczas wykonywanych pracach oraz zabiegach. Firma specjalizuje się w produktach takich jak płynny kompozyty, system wiążące typu total etch i pełną linię mas wyciskowych. Nowszymi produktami firmy są cementy do licówek, płynna zębina, samotrawiący materiał adhezyjny bez rozpuszczalnika czy materiały do odbudowy zrębu oraz wkłady. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Spofa Dental w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość materiałów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Repin, Stomaflex, Evicrol, Duracryl czy Kavitan

 • TKD

  Oferta produktowa TKD

  Oferta obejmuje szereg produktów i materiałów dentystycznych, w tym akcesoria oraz specjalistyczny drobny sprzęt stomatologiczny, zapewniający optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych podczas zabiegów i leczenia pacjentów. Są to m.in. Turbiny, mikrosilniki, skalery, końcówki, węże silikonowe, szybkozłączki, rękojeści czy lampy. Obecnie w ponad 55 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie TKD w zakresie dostarczanego sprzętu, kładąc silny nacisk na jakość. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Szybkozłączki GYROFLEX czy końcówek przeznaczonych do usuwania kamienia nazębnego, czy kompatybilnych z innymi skalerami.

 • WH

  Oferta produktowa W&H

  Oferuje szereg najwyższej jakości produktów stomatologicznych dla gabinetów i klinik stomatologicznych, takich jak turbiny dentystyczne, prostnice i kątnice, skalery piezoelektryczne do leczenia profilaktycznego, produkty do chirurgii jamy ustnej i sterylizatory do stomatologii. Jest pierwszym producentem na świecie, który zintegrował sterylizowalne diody LED w swoich głowicach dentystycznych i oferuje pełną gamę innowacyjnych złączy oraz potężnych silników dentystycznych odpowiednich do większości wskazań do leczenia w stomatologii. Asortyment W&H obejmuje obrotowe instrumenty do odbudowy i protetyki, produkty z zakresu higieny i konserwacji, instrumenty do implantologii i profilaktyki. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Turbiny, kątnice oraz prostnice.

 • Denbur

  Oferta produktowa DENBUR

  Oferta obejmuje jednorazowe produkty  stomatologiczne zapewniające skuteczną i optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Oferują wygodę oraz bezpieczeństwo dla personelu podczas wykonywanych zabiegów. Firma specjalizuje się w jednorazowych aplikatorach stomatologicznych Multi-Brush w praktycznym dozowniku z możliwością pojedynczego zgięcia końcówki. Aplikatory NANO-BRUSH to jednorazowe anatomiczne aplikatory endodontyczne pozwalające na głęboką penetrację kanalików zębinowych czy ścian kanału, dostępne w dwóch kolorach i rozmiarach. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Denbur w zakresie dostarczanych produktów oraz rozwiązań w ochronie zdrowia, oraz środowiska pracy.

 • Stoddard

  Oferta produktowa STODDARD

  Oferta obejmuje szereg narzędzi i produktów dentystycznych w zakresie stomatologii zachowawczej zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Są to m.in. Szczotki do szybkiego skutecznego jednostopniowego polerowania zębów czy usuwania osadu nazębnego, krążki ścierne do konturowania wykańczania polerowania na wysoki połysk zębów naturalnych i wypełnień, antybakteryjne szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, Celuloidowe paski ścierne oraz trzymadełka. Obecnie w ponad 110 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Stoddard w zakresie dostarczanych produktów oraz jakości narzędzi. 

 • Loser & Co - Zirc

  Oferta produktowa ZIRC

  Oferuje szeroką gamę produktów stomatologicznych do organizacji gabinetów dentystycznych, w tym zwiększenia wydajności procedur sterylizacyjnych, które zapewnią optymalną pracę w klinkach i gabinetach stomatologicznych. Większość produktów jest wykonana z nadającego się do sterylizacji, samosmarującego tworzywa sztucznego pierwszej klasy. Są to m.in. Lusterka z rękojeścią, pierścienie do znakowania narzędzi, ale także wiele innych, unikalnych i innowacyjnych produktów dla dentystów, asystentów dentystycznych i higienistek. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Zirc w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się koferdamy, pierścienie do znakowania narzędzi, wkręcane lusterka stomatologiczne czy w wersji z rękojeścią.

 • Nauhfcare

  Oferta produktowa NAUHF CARE

  Oferta obejmuje szereg produktów stomatologicznych, w tym specjalistyczne instrumenty chirurgiczne  wykorzystywane w stomatologii zachowawczej czy implantologii zapewniających skuteczną i optymalną pracę gabinetów, klinik stomatologicznych podczas wykonywanych zabiegach.  Są to m.in. Zestawy diagnostyczne, łyżki wyciskowe, formówki, kleszcze,  łyżki zębodołowe czy nożyczki chirurgiczne. Obecnie w Polsce, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Nauf Care w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość materiałów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się łyżki wyciskowe czy instrumenty chirurgiczne wykorzystywane w czasie zabiegów stomatologicznych.

 • Atos

  Oferta produktowa ATOS

  Oferta produktowa firmy ATOS obejmuje wiele specjalistycznych środków do pielęgnacji jamy ustnej. Takimi produktami są m.in. preparaty stosowane przed i po zabiegach podczas implantacji oraz ekstrakcji zęba czy leczeniu chirurgicznym. Produkty tego typu, prócz podstawowej funkcji ochrony zębów, działają również przeciwzapalnie i przeciwbólowo, ograniczają nadwrażliwość zębów i dziąseł oraz przyspieszają proces gojenia się ran. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Alfa, Air Lift czy Xerostom. Producent oferuje produkty takie jak: szczoteczki soniczne, płyny oraz preparaty do płukania jamy ustnej przed i po przeprowadzonych zabiegach czy likwidujące suchość w jamie ustnej, oraz dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne.

 • Hoffmann's

  Oferta produktowa HOFFMANN

  Oferta obejmuje linię produktów opartych na naturalnych składnikach o wysokiej jakości zarówno dla stomatologii leczniczej, jak i dla stomatologii zachowawczej. Firma HOFFMANN specjalizuje się w cementach fosforanowo-cynkowych, cementach miedziowych, cementach karboksylanowych, czy materiałach pokrywających miazgę. Hoffmann świadomie powstrzymuje się od monomerów i nanocząstek w swoich formułach, polegając na chemii nieorganicznej w połączeniu z substancjami naturopatycznymi apimedycyny oraz terapii ozonem. Obecnie w ponad 70 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie HOFFMANN w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się cementy dentystyczne czy płytki szelakowe.

 • Loser & Co

  Oferta produktowa LOSER & CO 

  Oferuje szereg produktów i materiałów stomatologicznych zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Są to m.in. Końcówki jednorazowe do dmuchawki wodno-powietrznej, fartuchy ochronne, chusty do osłony twarzy, wkłady tytanowe, wiertła  ceramiczne czy kleszcze. Obecnie w wielu krajach w Europie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Loser & Co w zakresie dostarczanych produktów. W celu ugruntowania swojej pozycji na rynku europejskim firma stale poszerza asortyment produktów dla stomatologów i laboratoriów stomatologicznych. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Pro-Tip, Face-Drape, Flexi Post czy Zen intro Kit.

 • PluLine

  Oferta produktowa PLURADENT

  Oferuje szereg produktów dentystycznych i materiałów,  zapewniając optymalną pracę gabinetów dentystycznych oraz laboratorium dentystycznych. Oferuje gamę ponad 30 000 produktów i posiada ponad 25-letnie doświadczenie na polskim rynku stomatologicznym. Są to m.in. kompozyty nanohybrydowe, systemy wiążące, materiały do rejestracji zwarcia silikony do powielania czy piaski do piaskarek. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Pluradent w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań w ochronie zdrowia. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Plurafill+, Plurabond+, Plurasil czy Pluralgin.

 • Shenpaz

  Oferta produktowa SHENPAZ

  Oferta obejmuje szereg urządzeń  oraz akcesorii protetycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów, oraz laboratoriów stomatologicznych. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu pieców do wypalania ceramiki dla przemysłu laboratorium dentystycznego. Przez lata współpracy z klientami w zakresie ich wymagań firma Shenpaz Dental Ltd. zdobyła doświadczenie i wiedzę niezbędną do projektowania i produkcji najwyższej jakości pieców o funkcjonalności i funkcjach. Obecnie w ponad 39 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Shenpaz w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych urządzeń. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Horizon Press czy FOCUS 4010.

 • Weber & Weber

  Oferta produktowa WEBER & WEBER

  Oferta obejmuje jednorazowe produkty  stomatologiczne zapewniające skuteczną i optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Oferują wygodę oraz bezpieczeństwo dla personelu podczas wykonywanych zabiegów. Firma specjalizuje się w jednorazowych akcesoriach, takich jak nawijane na rolkę serwety i śliniaki stomatologiczne czy podkłady medyczne. Zaprojektowane z materiałów pochłaniających wilgoć i zapobiegające przemakaniu, przez co zabezpieczają pacjenta podczas zabiegów stomatologicznych. Dostępne w wielu kolorach oraz rozmiarach. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Weber & Weber w zakresie dostarczanych produktów oraz rozwiązań w ochronie zdrowia, oraz środowiska pracy.

 • SHOFU

  Oferta produktowa SHOFU

  Oferta obejmuje szereg produktów i materiałów stomatologicznych oraz protetycznych zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz laboratoriów stomatologicznych. Są to m.in. Płynny materiał odbudowujący do zębów przednich i bocznych, materiały do cementowania koron i mostów protetycznych, krążki do polerowania, systemy wiążące czy laki szczelinowe. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Shofu w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Beautisealant, CX-PLUS, Super Snap czy Beautifil.

 • HUGE

  Oferta produktowa HUGE

  Oferuje szereg produktów i materiałów dentystycznych stosowanych w stomatologii oraz ortodoncji zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. materiały kompozytowe, materiał kliniczne, CAD-CAM, bloki PMMA, bloki cyrkonowe, bloki acetalowe, elastomerowe materiały wyciskowe, materiały silikonowe do powielania czy zęby z polimeru syntetycznego. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie HUGE w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się dyski woskowe oraz dyski cyrkonowe do systemów otwartych oraz zamkniętych, dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, oraz wysokościach.

 • ERNST HINRICHS

  Oferta produktowa Ernst Hinrichs 

  Oferta obejmuje szeroką linię produktów i materiałów protetycznych oraz CAD/CAM, w tym wysokiej jakości sprzęt i urządzenia stomatologiczne, m.in. frezarki oraz drukarki 3D. Firma posiada w swoim asortymencie woski dentystyczne oraz produkty do polimeryzacji i technologii termoformowania. Obecnie w ponad 60 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Ernst Hinrichs w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość oraz innowacje. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Hinrizit, Hinristone, Hinridur czy HinriMil. Producent oferuje produkty takie jak: frezarki, gipsy protetyczne oraz piasek protetyczny.

 • Dentaid

  Oferta produktowa DENTAID

  Oferta obejmuje pełną linię produktów i artykułów zapewniających skuteczną ochronę, jak również odpowiednią profilaktykę jamy ustnej pacjentów w gabinetach oraz klinikach stomatologicznych. Są to m.in. produkty do higieny jamy ustnej, zapewniające znakomite efekty w codziennej profilaktyce czy leczeniu chorób przyzębia oraz zapalenia dziąseł. Obecnie w ponad 70 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie DENTAID w zakresie dostarczanych produktów oraz rozwiązań w ochronie zdrowia jamy ustnej pacjentów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się produkty Perio AID czy VITIS. Producent oferuje produkty takie jak płyny do płukania jamy ustnej czy pasty do zębów w żelu przeciw płytce nazębnej.

 • SigmaGraft Biomaterials

  Oferta produktowa SigmaGraft Biomaterials

  Oferta obejmuje pełną linię produktów i biomateriałów stosowanych w chirurgii stomatologicznej, implantologicznej i ortopedycznej do regeneracji kości i tkanek w gabinetach oraz klinikach stomatologicznych. Są to m.in. materiały do przeszczepów kostnych, regeneracji kości, produkty membranowe do regeneracji tkanek oraz wiele innych. Sprzyjają wzrostowi nowej kości w obszarach ubytków spowodowanych urazami lub chorobami. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie SigmaGraft w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań w chirurgii jamy ustnej pacjentów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszy się produkt InterOss w postaci hydroksyapatytu w małych lub dużych granulkach kościotwórczych.