Lista produktów marki Hoffmann's

Oferta produktowa HOFFMANN

Oferta obejmuje linię produktów opartych na naturalnych składnikach o wysokiej jakości zarówno dla stomatologii leczniczej, jak i dla stomatologii zachowawczej. Firma HOFFMANN specjalizuje się w cementach fosforanowo-cynkowych, cementach miedziowych, cementach karboksylanowych, czy materiałach pokrywających miazgę. Hoffmann świadomie powstrzymuje się od monomerów i nanocząstek w swoich formułach, polegając na chemii nieorganicznej w połączeniu z substancjami naturopatycznymi apimedycyny oraz terapii ozonem. Obecnie w ponad 70 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie HOFFMANN w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się cementy dentystyczne czy płytki szelakowe.

Produkty: 8

HOFFMANN

Firma HOFFMANN to niemiecka firma z siedzibą w Berlinie, znana przede wszystkim z cementów cynkowo-fosforanowych. Jednym z założycieli był doktor Otto Hoffmann, który opatentował swój cement cynkowo-fosforanowy. Strategia Hoffmann opiera się na wieloletnim doświadczeniu i ma na celu kontynuowanie tradycji przedsiębiorstwa lokalnego w globalnej marce. Ponad 120 lat obecności firmy na rynku stomatologicznym pozwala na stwierdzenie, że jakość produktów i sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa są odpowiednie. Sukces firmy można przypisać wierności tradycyjnym procesom produkcji, które gwarantują niezmiennie wysoką jakość, jak również otwartości na nowoczesność i zmieniające się wymagania klientów.

Jakie są najczęściej wybierane produkty HOFFMANN? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy HOFFMANN możemy wyróżnić dwa produkty, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Cement HOFFMAN z dodatkiem miedzi oraz Płytki szelakowe. Cement HOFFMAN to cement cynkowo-fosforanowy z dodatkiem miedzi do mocowania koron, mostów i prac typu inlay. Sprawdzi się również jako podkład oraz do mocowania taśm ortodontycznych. Jest produktem przeznaczonym do mieszania ręcznego. Płytki szelakowe dostępne są wersjach górnej i dolnej. Mają swoje zastosowanie przy indywidualnych łyżkach wyciskowych oraz jako materiał bazowy do wycisków zgryzowych, oraz protez woskowych. Szelakowe płytki bazowe Hoffmann’s można rozgrzać w wyjątkowo łagodny sposób. Gorące powietrze zapewnia równomierniejsze rozprowadzenie ciepła i tym samym zmniejsza ryzyko oparzenia.