Lista produktów marki ERNST HINRICHS

Oferta produktowa Ernst Hinrichs 

Oferta obejmuje szeroką linię produktów i materiałów protetycznych oraz CAD/CAM, w tym wysokiej jakości sprzęt i urządzenia stomatologiczne, m.in. frezarki oraz drukarki 3D. Firma posiada w swoim asortymencie woski dentystyczne oraz produkty do polimeryzacji i technologii termoformowania. Obecnie w ponad 60 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Ernst Hinrichs w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość oraz innowacje. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Hinrizit, Hinristone, Hinridur czy HinriMil. Producent oferuje produkty takie jak: frezarki, gipsy protetyczne oraz piasek protetyczny.

Produkty: 28

Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Hinrisil Speed

Cena 252,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Hinrisil KL

Cena 268,00 zł

Ernst Hinrichs 

Firma Ernst Hinrichs powstała w 1888 roku. Niemieckie przedsiębiorstwo tworzące materiały protetyczne oraz CAD/CAM. ERNST HINRICHS Dental GmbH z 2 zakładami produkcyjnymi w północnych Niemczech jest jednym z wiodących dostawców gipsów dentystycznych, materiałów do powielania, materiałów osłaniających oraz środków do piaskowania i polerowania w Europie. Od ponad 10 lat firma z sukcesem ugruntowała swoją pozycję na rynku stomatologicznym, dzięki stale rosnącemu portfolio systemów CAD-CAM i cyfrowych materiałów eksploatacyjnych. Chcąc rozwijać swoje produkty, przedsiębiorstwo ściśle współpracuje z czołowymi technikami dentystycznymi na całym świecie. 

Jakie są najczęściej wybierane produkty Ernst Hinrichs? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Ernst Hinrichs możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Gips Hinrizit Ortho III klasy oraz Frezarka HinriMill T5 Edition. Gips Hinrizit Ortho III klasy to Laboratoryjny gips modelowy do zalewania modeli i wzorników klasy III. Wykonany został z czystego alabastru Harz, jest w pełni stabilny wolumetrycznie. Zawiera 25% twardego kamienia. Specjalnie opracowany z krótkim czasem pracy i wiązania. Frezarka HinriMill T5 Edition to Bardzo popularna 5-osiowa frezarka z uchwytem na blanki 98 mm. Frezuje z dokładnością 3 μm na sucho w ZrO2, CoCr, PMMA, PEEK, kompozycie oraz gipsie. Frezarka jest wyposażona w innowacyjną technologię DirectDiscTechnology do zabezpieczania dysków. Dzięki temu bez narzędziowemu systemowi zacisków maszyna może być ładowana jeszcze szybciej i łatwiej. Wbudowany jonizator neutralizuje ładunek statyczny cząstek akrylowych, a poprawa cyrkulacji powietrza w obszarze roboczym znacznie skraca czas czyszczenia.