Lista produktów marki DENTSPLY SIRONA

Oferta produktowa Dentsply Sirona

Oferta obejmuje pełną linię produktów dentystycznych oraz higieny jamy ustnej, w tym materiały i urządzenia dentystyczne, systemy do odbudowy CAD / CAM, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy, systemy obrazowania 3D czy systemy higieny i specjalistyczne produkty dentystyczne w ortodoncji, endodoncji oraz implantologii. Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i lekarze stomatolodzy polegają na firmie Dentsply Sirona w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się SDR, Neo Spectra, Palodent czy ProTaper. Producent oferuje produkty takie jak: AH Plus, Aquasil, Purevac, TruNatomy, Wave One Gold, X-Smart – Plus i wiele innych.

Produkty: 136

Dentsply Sirona

Firma Dentsply Sirona powstała w 2016 roku w wyniku fuzji dwóch przedsiębiorstw: amerykańskiego Dentsply i niemieckiego Sirona. W ten sposób stała się jednym z największych na świecie producentów profesjonalnych produktów i technologii stomatologicznych. Od czasu fuzji firma prowadzi zdecydowaną strategię zorientowaną na wdrażanie innowacji zarówno produktowych, jak i organizacyjnych. Praktycy dzięki temu mogą  polegać na jakości i bezpieczeństwie klinicznym produktów Dentsply Sirona oraz na ich ponad 100-letnim doświadczeniu. Firma nieustannie znajduje się w czołówce postępu technologicznego od czasu wynalezienia pierwszej elektrycznej wiertarki dentystycznej (1887) i nadal wyznacza nowe standardy w leczeniu stomatologicznym.

Jakie są najczęściej wybierane produkty Dentsply Sirona? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Dentsply Sirona możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Neo Spectra oraz AH Plus. Neo Spectra ST jest światłoutwardzalnym, uniwersalnym materiałem kompozytowym do wypełnień bezpośrednich i pośrednich. Dzięki technologii wypełniacza SphereTEC materiał zapewnia optymalną aplikację w kremowej, łatwej do rozprowadzenia konsystencji o niskiej lepkości (LV) lub zbitej, łatwej do upakowania konsystencji o wysokiej lepkości (HV) zależnie od preferencji i techniki pracy. Innym równie popularnym produktem jest pasta AH Plus Jet do stałego wypełniania kanałów korzeniowych z zastosowaniem ćwieków kanałowych w zębach stałych oraz we wszystkich technikach uszczelniania. To materiał dwuskładnikowy, w którego skład wchodzą baza i katalizator umieszczone w jednej podwójnej strzykawce, która zakończona jest końcówką mieszającą oraz aplikatorem do bezpośredniego dozowania.