Lista produktów marki VOCO

Oferta produktowa VOCO

Oferuje szereg produktów stosowanych w profilaktyce stomatologicznej, a także stomatologii zachowawczej i protetyce zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. produkty z zakresu profilaktyki, materiały wypełnieniowe różnych klas, uszczelniacze do bruzd, materiały do odbudowy filarów zębów oraz wykonywania koron i mostów. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie VOCO w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na innowacje produktowe oraz jakość. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Rebila, Clip, Calcimol, Grandio. Producent oferuje produkty takie jak: Amaris, Structur 2SC, Admira Flow czy Plofluorid Varnish.

Produkty: 139

VOCO

Firma VOCO od 1981 roku zaopatruje stomatologów na całym świecie w najwyższej jakości materiały dentystyczne. Założona w Niemczech firma oferuje markowe produkty w dziedzinie stomatologii zachowawczej, protetyki, jak również profilaktyki, które cieszą się dobrą sławą zarówno w Niemczech, jak i za granicą. Produkty VOCO są opracowywane i wytwarzane w wysokiej klasy laboratoriach i najnowocześniejszych budynkach produkcyjnych. Od kwietnia 2017 roku VOCO oferuje rozwiązania dla cyfrowej protetyki. Wiele lat doświadczeń w dziedzinie materiałów kompozytowych zostało skutecznie przeniesione do bloczków kompozytowych CAD/CAM Grandio Blocks. 

Jakie są najczęściej wybierane produkty VOCO? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy VOCO możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Plofluorid Varnish oraz Structur 2SC: Plofluorid Varnish to lakier do desentyzacji zębów zawierający fluor (5% NaF). Leczy nadwrażliwość zębów, uszczelnia kanaliki zębiny, leczy nadwrażliwość w obszarze szyjek po profesjonalnym oczyszczaniu oraz usuwaniu kamienia nazębnego. Structur 2SC to fluoroscencyjny, samopolimeryzujący, chemoutwardzlany materiał złożony z dwóch past do wykonywania koron mostów wkładów i nakładów koronowych. Cechuje się naturalną fluorescencją, jak również znaczną stabilnością koloru oraz kształtu. Bardzo szybki czas utwardzania w jamie ustnej, ułatwiający oraz usprawniający pracę stomatologa.