Lista produktów marki PluLine

Oferta produktowa PLURADENT

Oferuje szereg produktów dentystycznych i materiałów,  zapewniając optymalną pracę gabinetów dentystycznych oraz laboratorium dentystycznych. Oferuje gamę ponad 30 000 produktów i posiada ponad 25-letnie doświadczenie na polskim rynku stomatologicznym. Są to m.in. kompozyty nanohybrydowe, systemy wiążące, materiały do rejestracji zwarcia silikony do powielania czy piaski do piaskarek. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Pluradent w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań w ochronie zdrowia. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Plurafill+, Plurabond+, Plurasil czy Pluralgin.

Produkty: 73

PLURADENT

Firma Pluradent powstała w 2001 roku w wyniku fuzji kilku magazynów stomatologicznych z siedzibą w Niemczech, stając się drugim co do wielkości dystrybutorem produktów stomatologicznych. Rodziny właścicieli poszczególnych firm, które połączyły się w grupę Pluradent, są do dziś udziałowcami. Pluradent jest jedną z wiodących firm handlowo-usługowych w europejskiej branży ochrony zdrowia. Posiadając liczne oddziały w kraju i za granicą, firma oferuje kompleksową i innowacyjną gamę usług dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych. Firma jest reprezentowana w wielu lokalizacjach w Niemczech, aby zapewnić regionalną bliskość do klientów. Działalność Pluradent opiera się na dobrze wyszkolonych i zmotywowanych pracownikach, którzy pracują w nowoczesnych strukturach korporacyjnych.

Jakie są najczęściej wybierane produkty PLURADENT? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Pluradent możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Pluralgin Super oraz Plurasil Putty. Pluralgin Super to szybkowiążąca masa wyciskowa na bazie A-silikonu do wycisków precyzyjnych o bardzo dużej lepkości i konsystencji pasty. Do stosowania w urządzeniach do dozowania i mieszania w proporcjach 5:1. Niezwykle dokładny materiał wyciskowy polecany szczególnie do wycisków korekcyjnych w połączeniu z Plurasil Light Body Fast oraz jako materiał do wycisków wstępnych w technice dwuwarstwowej. Plurasil Putty to masa alginatowa o szybkim czasie wiązania. Wysoka chłonność pozwala w łatwy sposób uzyskać jednorodny plastyczny materiał wyciskowy. Posiada wysoką stabilność wymiarową odporność na rozerwanie oraz doskonałą biokompatybilność.