Lista produktów marki GC

Oferta produktowa GC Europe

Oferta obejmuje linię produktów stomatologicznych, w tym specjalistyczne materiały i urządzenia dentystyczne, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy oraz wypełnień, specjalistyczne produkty stomatologiczne stosowane w ortodoncji, endodoncji, protetyce oraz implantologii. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie GC w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość oraz innowacje produktowe. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Gradia, G-eanial, G-premio czy Fuji. Producent oferuje produkty takie jak: Gradia Direct, G-Bond, G-eanial Universal Flo, Fuji IX GP czy Tooth Mousse.

Produkty: 420

GC Europe

GC Europe jest europejską filią Korporacji GC. Od ponad 25 lat GC Europe znana jest wśród lekarzy dentystów i techników dentystycznych jako dostawca przyjaznych w użyciu produktów o stałej, wysokiej jakości. GC Corporation ma swoje korzenie w Japonii, gdzie w 1921 roku trzej japońscy chemicy położyli podwaliny pod jednego z największych na świecie producentów artykułów stomatologicznych. Centra firmy zlokalizowane są na 3 kontynentach: Azji, Europie oraz Ameryce Północnej. Ze względu na różne wymagania na różnych rynkach zagranicznych, GC bardzo celowo zlokalizowała swoje operacje w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Firma produkuje około 600 rodzajów produktów  oraz  nieustannie wyznacza nowe standardy w leczeniu stomatologicznym.

Jakie są najczęściej wybierane produkty GC Europe? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy GC Europe możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Gradia Direct oraz G-Bond. Gradia Direct to mikrocząsteczkowy, światłoutwardzalny kompozyt hybrydowy do wypełnień estetycznych. Użycie tylko jednego odcienia w technice jednowarstwowej bywa w większości przypadków wystarczające do uzyskania estetycznego naturalnie wyglądającego wypełnienia. W przypadkach, gdy konieczny jest większy stopień przezierności, można dobrać jeden ze specjalnych odcieni zewnętrznych. G-Bond to jednoskładnikowy system samowytrawiający. Dwa monomery funkcyjne zapewniają adhezję chemiczną do zębiny i szkliwa. Charakteryzuje się małą wrażliwością na wilgotność zębiny. Uproszczona procedura stosowania trwa około 30 sekund. Produkt gwarantuje długotrwałą skuteczność kliniczną. Łagodne trawienie zapewnia bardzo niskie ryzyko nadwrażliwości pozabiegowe.