Lista produktów marki SpofaDental

Oferta produktowa SPOFA DENTAL

Oferta obejmuje szereg produktów, materiałów stomatologicznych oraz protetycznych zapewniających skuteczną i optymalną pracę gabinetów, klinik czy laboratoriów stomatologicznych podczas wykonywanych pracach oraz zabiegach. Firma specjalizuje się w produktach takich jak płynny kompozyty, system wiążące typu total etch i pełną linię mas wyciskowych. Nowszymi produktami firmy są cementy do licówek, płynna zębina, samotrawiący materiał adhezyjny bez rozpuszczalnika czy materiały do odbudowy zrębu oraz wkłady. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Spofa Dental w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość materiałów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Repin, Stomaflex, Evicrol, Duracryl czy Kavitan

Produkty: 22

SPOFA DENTAL

SpofaDental a.s. powstała w 1953 roku. Jest znanym producentem materiałów stomatologicznych. Firma należy do grupy KAVOKERR, która jest częścią korporacji Envista Holding Corporation. Produkty firmy. Sprzedawane są przez ponad 180 dystrybutorów, w 57 krajach na całym świecie. Największymi odbiorcami naszych materiałów są lekarze w krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Dzięki fuzji i wspólnej filozofii „wartość ponad cenę”,  firmy SpofaDental oraz Pentron pragną jeszcze bardziej docierać do miejsc pracy specjalistów, co sprawiłoby możliwość personalizacji materiałów i produktów wykorzystywanych w gabinetach.

Jakie są najczęściej wybierane produkty SPOFA DENTAL? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Spofa Dental możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Kavitan oraz Evicrol. Kavitan to cement glasjonomerowy do osadzania uzupełnień protetycznych, szczególnie nieprzepuszczalny dla promieniowania rentgenowskiego. Dzięki dobrym właściwościom estetycznym i odpowiedniej sile adhezji jest optymalny do standardowych technik, w których stosuje się cementy glasjonomerowe. Evicrol jest konwencjonalnym, makrofilowym materiałem kompozytowym. Klinicznie, pomimo upływu czasu, materiał zachowuje się lepiej od wielu nowoczesnych materiałów kompozytowych. Pomimo upływu czasu, materiał nadal jest chętnie stosowany przez lekarzy, nie tylko ze względu na jego walory ekonomiczne.