Lista produktów marki TKD

Oferta produktowa TKD

Oferta obejmuje szereg produktów i materiałów dentystycznych, w tym akcesoria oraz specjalistyczny drobny sprzęt stomatologiczny, zapewniający optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych podczas zabiegów i leczenia pacjentów. Są to m.in. Turbiny, mikrosilniki, skalery, końcówki, węże silikonowe, szybkozłączki, rękojeści czy lampy. Obecnie w ponad 55 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie TKD w zakresie dostarczanego sprzętu, kładąc silny nacisk na jakość. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Szybkozłączki GYROFLEX czy końcówek przeznaczonych do usuwania kamienia nazębnego, czy kompatybilnych z innymi skalerami.

Produkty: 7

TKD

Firma TKD powstała w 1969 roku, stając się największym niezależnym włoskim producentem dynamicznych instrumentów do użytku dentystycznego. Firma opracowuje i wytwarza wszystkie produkty we własnym zakresie. W ciągu ostatnich kilku lat firma TKD nie tylko opracowała i wprowadziła na rynek kilka genialnych i innowacyjnych produktów, ale także poprawiła i ulepszyła wszystkie istniejące rękojeści. Do dzisiaj, wszystkie komponenty i akcesoria są produkowane oraz montowane w fabryce firmy. Firma ustanowiła i uzyskała certyfikowany System Jakości zgodny z normą UNI CEI EN ISO 13485: na wszystkich etapach produkcji rygorystyczne kontrole zapewniają, że sprzedawane produkty okażą się wyjątkowo bezpieczne i niezawodne.

Jakie są najczęściej wybierane produkty TKD? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy TKD możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Szybkozłączka GYROFLEX oraz Końcówki do sklaera Titanus TKD. Szybkozłączka GYROFLEX do użytku z wężami z 3 lub 4 otworami. Złącze GYROFLEX umożliwia korzystanie z rękojeści z możliwością swobodnego obrotu 360°, zwiększając w ten sposób precyzję wiercenia i zapobiegając skręcaniu się węży. Złącza GYROFLEX wyposażone są w zawór zwrotny do wody rozpryskowej i są w pełni kompatybilne ze złączkami MultiflexKońcówki do skalera Titanus TKD służą do usuwania kamienia z przestrzeni pomiędzy zębami z szyjek oraz rejonów poddziąsłowych. Pracuje prostopadle do opracowywanej powierzchni.