Lista produktów marki Ivoclar dentist

Oferta produktowa IVOCLAR

Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych oraz higieny jamy ustnej, w tym materiały i urządzenia dentystyczne, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy oraz specjalistyczne produkty dentystyczne w ortodoncji, endodoncji oraz implantologii. Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Ivoclar Vivadent  w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Empress, Tetric, politi, optragate, IPS oraz wiele więcej. Producent oferuje produkty takie jak: Tetric Evo Flow, Variolink, OptraGloss czy Fluor Protector.

Produkty: 149

IVOCLAR

Ivoclar Vivadent to firma o światowym zasięgu oferująca szeroką gamę produktów i systemów dla lekarzy dentystów oraz techników protetycznych. Za początki działalności uznaje się produkcję zębów sztucznych, która miała miejsce w Zürichu w 1923 roku. Od tego momentu firma Ivoclar Vivadent stała się jedną z wiodących marek na świecie. Aktualnie siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Księstwie Lichtenstein. Firma Ivoclar Vivadent działa w trzech obszarach produktów: Uzupełnienia bezpośrednie, protezy stałe i protezy wyjmowane. W tych obszarach firma oferuje stomatologom i technikom dentystycznym produkty i systemy produktów, które wspierają ich w całym procesie leczenia i wytwarzania oraz umożliwiają osiąganie estetycznych rezultatów.

Jakie są najczęściej wybierane produkty IVOCLAR? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy IVOLAR możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Tetric Prime oraz Variolink Esthetic DC. Tetric Prime to uniwersalny, nanohybrydowy kompozyt do modelowania zawierający mieszaninę tlenków i kopolimerów. Kremowa konsystencja i zmniejszona lepkość ułatwiają modelowania anatomicznej struktury zębów w odcinku przednim i bocznym. Materiały kompozytowe Tetric pozwalają zastąpić utraconą strukturę zęba naturalnie wyglądającą odbudową estetyczną. Variolink Esthetic DC to stabilny kolorystycznie adhezyjny system łączący do ostatecznego trwałego cementowania uzupełnień pośrednich ceramicznych i kompozytowych w wersji o podwójnym mechanizmie polimeryzacji. Dostępny w czterech kolorach o różnym stopniu translucencji.