Lista produktów marki Maillefer Dentsply

Oferta produktowa DENTSPLY MAILLEFER

Oferta obejmuje pełną linię produktów dentystycznych w zakresie endodoncji, w tym instrumentów i materiałów endodontycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Mocne i solidne instrumenty, fachowo wykonane z węglika wolframu, stali wolframowej lub stali nierdzewnej, spełniają wymagania różnych zastosowań. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Dentsply Maillefer w zakresie dostarczanych produktów i instrumentów, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się ProTaper, WaveOne, GuttaCore czy Proglider Producent oferuje produkty takie jak: ProtaperNext, ProtaperGold, WaveOne Gold czy Mikrosilnik X-smart PLUS.

Produkty: 120

DENTSPLY MAILLEFER

Firma Dentsply Maillefer z siedzibą w Ballaigues w Szwajcarii została założona w 1889 roku przez Auguste Maillefera, zegarmistrza, który został dentystą w wieku 48 lat. Jest uważany za światowego lidera w projektowaniu, produkcji i komercjalizacji narzędzi stomatologicznych do leczenia kanałów korzeniowych. Od 1995 roku Dentsply Maillefer jest częścią globalnej grupy Dentsply International Inc., światowego lidera rozwiązań stomatologicznych. Dentsply Maillefer projektuje i produkuje własne, szyte na miarę maszyny, które umożliwiają produkcję blisko miliona produktów dziennie.

Jakie są najczęściej wybierane produkty DENTSPLY MAILLEFER? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Dentsply Maillefer możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: ProTaper Gold oraz Mikrosilnik X-Smart Plus Protaper NEXT. ProTaper Gold jest udoskonaloną wersją systemu ProTaper Universal. To pilniki przeznaczone do usuwania zębiny i nadawania kształtu kanałowi korzeniowemu. Dzielą się na pilniki do kształtowania kanału zęba, które zaprojektowane są do pracy techniką szczotkowania oraz na pilniki do opracowania końcowego, które są bardziej fleksyjne, zatem umożliwiają sprawne opracowanie każdego kanału, dopełniając procedurę leczenia endodontycznego. X-Smart Plus Protaper NEXT to mikrosilnik endodontyczny do operowania narzędziami kanałowymi w ciągłej rotacji oraz ruchu oscylacyjnym. Zapewnia doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp dzięki zastosowaniu miniaturowej główki kątnicy.