Lista produktów marki Aidite

Oferta produktowa AIDITE

Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych, w tym materiały i narzędzia oraz systemy do odbudowy CAD / CAM. Wśród produktów możemy wyróżnić materiały do odbudowy zębów z cyrkonu, w tym białe bloczki cyrkonowe, wstępnie cieniowane bloczki cyrkonowe, wielowarstwowe bloczki cyrkonowe, specjalne białe bloczki cyrkonowe, kolorowe bloczki cyrkonowe, glazurę do zębów cyrkonowych, PMMA, wosk, wiertła do frezowania, narzędzia do polerowania jako wyposażenie laboratorium dentystycznego. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się dyski wykonane z tlenku cyrkonu czy dyski PMMA. Producent oferuje produkty takie jak: SuperfectZir, Honorzir, 3D pro-zir czy PMMA clear/multilayer/monochromatic.

Produkty: 10

AIDITE

Firma Aidite powstała w 2007 roku. Aidite (Qinhuangdao) Technology Co Ltd. jest jednym z największych dostawców i producentów wysokiej jakości biokompatybilnych komponentów tlenku cyrkonu na świecie. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i technicy stomatologiczni polegają na firmie Aidite w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w zakresie uzupełnień protetycznych, kładąc silny nacisk na jak najwyższą jakość oraz wytrzymałość. Aidite opracowuje inteligentne urządzenia i powiązane materiały eksploatacyjne, koncentrując się na nowych materiałach stomatologicznych. Aidite posiada międzynarodowe certyfikaty jakości, takie jak ISO-13485, CE, FDA, KFDA, HSA, PMDA, TFDA itd.

Jakie są najczęściej wybierane produkty AIDITE? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Aidite możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Dyski Aidite PMMA oraz Dysk cyrkonowy 3D pro-zir Multilayer. Dyski Aidite PMMA to optymalnie estetyczne rozwiązanie dla długotrwałych uzupełnień tymczasowych. Materiał charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na poziomie 120 MPa, a jego szybkie wykończenie możliwe jest jedynie dzięki polerowaniu. Dyski Aidite PMMA dostępne są w trzech rodzajach: Multilayer, Monochromatic oraz Clear. Dysk cyrkonowy 3D pro-zir Multilayer najwyższej jakości wyprodukowany z cyrkonu TOSOH. Materiał charakteryzuje się wysoką estetyką, przezierność w granicach 43-57%, jak również wysoką wytrzymałością od 700MPa przy brzegu siecznym do 1050MPa przy szyjce. Bardzo duża wytrzymałość materiału pozwala na wycięcie pełnego łuku.