Lista produktów marki KERR

Oferta produktowa KERR

Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. Kompozyty dentystyczne, cementy dentystyczne, masy wyciskowe, materiały do odbudów protetycznych bezpośrednich i pośrednich, lampy polimeryzacyjne czy produkty wykorzystywane do kontroli infekcji, endodoncji, rotacji dentystycznej i higieny rąk. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Kerr w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się CaviWipes, OptiShade, Herculite czy Cleanic.

Produkty: 192

KERR

Firma Kerr Corporation powstała w 1891 roku, jest producentem materiałów dentystycznych sprzedawanych zarówno w polsce, jak i za granicą. Firmę Kerr założyli w 1891 r. w Stanach Zjednoczonych bracia Robert i John Kerr pod nazwą "The Detroit Dental Manufacturing Company". Składa się z czterech podstawowych tożsamości — Kerr Restoratives (stomatologia odtwórcza),  Kerr Endodontics (endodoncja), Kerr Prevention (profilaktyka)  i Kerr TotalCare — firma Kerr zaspokaja wszechstronne potrzeby całej społeczności stomatologicznej w dążeniu do poprawy zdrowia jamy ustnej. Kerr jest częścią KaVo Kerr Group, spółki zależnej korporacji Danaher. Kerr opracowuje i wytwarza produkty dla wszystkich obszarów nowoczesnej stomatologii odtwórczej.

Jakie są najczęściej wybierane produkty KERR? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy KERR możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: CaviWipes oraz OptiShade. CaviWipes to jednorazowe, gotowe do użycia chusteczki nasączone preparatem CaviCide, zapewniające skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i szybką dezynfekcję o szerokim spektrum działania. Nie zawierają aldehydów, fenoli, środków wybielających czy innych toksycznych chemikaliów. OptiShade uniwersalny system kompozytowy z technologią ART (Adaptive Response Technology). Ułatwia pracę i zarządzanie materiałami w gabinecie, bez rezygnacji z estetyki i trwałości. Trzy kolory (Light, Medium i Dark) wystarczą, aby zastąpić wszystkie 16 kolorów VITA. Dzięki temu możliwe jest szybsze dobranie koloru wypełnienia i skrócenie czasu pracy z pacjentem.