Jesteśmy partnerem, który zapewnia swoim Klientom optymalne rozwiązania oraz aktywnie wspiera ich rozwój na rynku stomatologicznym. Inspirujemy i motywujemy do realizacji najbardziej ambitnych celów, przekazując naszym Klientom to, co mamy najlepsze: swoją pasję, doświadczenie, wiedzę oraz kompleksową ofertę produktowo - usługową.

Meditrans to nie tylko bogata oferta produktowa, sprawna obsługa zamówień, organizacja profesjonalnych szkoleń, a także fachowy montaż i naprawa sprzętu. Nasza firma to również zaangażowani ludzie, którzy z pasją podchodzą do swoich codziennych zadań i obowiązków. Chcemy inspirować i motywować naszych Klientów do rozwoju, realizacji celów zawodowych, jednocześnie służąc im swoim doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu nasz Klient otrzymuje kompleksową ofertę, z której może korzystać w dogodnym dla siebie zakresie.

Meditrans logo

Dlaczego my?

Bogata oferta 45 tysięcy produktów od przeszło 300 dostawców.

Zespół doświadczonych przedstawicieli handlowych.

Certyfikowany serwis techniczny na terenie całego kraju.

Rozwiązania dla nowo powstających i odnawianych gabinetów.

Różnorodna oferta ponad 150 szkoleń rocznie na terenie całego kraju.

Jakość w Meditrans

W 2009 roku wprowadziliśmy System Zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy EN ISO 9001 oraz System Zarządzania jakością wyrobów medycznych według normy EN ISO 13485 +AC, które corocznie odnawiamy pod kontrolą zewnetrznych audytorów.

W każdym obszarze naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty i usługi nie tylko spełniały oczekiwana naszych Klientów, ale były również zgodne z obowiązującymi regulacjami i normami prawnymi. Jako dystrybutor kontrolujemy wszystkie etapy łańcucha dostaw począwszy od wyboru dostawców, poprzez proces zakupów, magazynowania oraz wysyłkę towarów do Klientów.

Meditrans ISO

Meditrans w liczbach

268 016

produktów wysłanych rocznie

2 640

uczestników szkoleń i warsztatów w ostatnim roku

33

lat doświadczenia na rynku

2 100

m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej

Poznaj Meditrans

wieloletnie doświadczenie

Działamy na polskim rynku zaopatrzenia stomatologicznego od 1991 roku. Od 2022 roku jesteśmy członkiem hiszpańskiej grupy – Proclinic Group - wiodącego lidera rynku branży stomatologicznej w Europie. Kompleksowo zaopatrujemy gabinety i kliniki stomatologiczne, pracownie protetyczne oraz sklepy i hurtownie stomatologiczne w Polsce oraz poza granicami kraju.

Meditrans building
Meditrans team

wykwalifikowany zespół

Siłą naszej organizacji są ludzie - specjaliści, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem tworzą jakość i markę Meditrans. Nasz zespół liczy ponad 130 osób pracujących w różnych działach począwszy od rozbudowanej struktury sprzedażowej, poprzez magazyn i logistykę, dział techniczny i wewnętrzne jednostki organizacyjne firmy.

nowoczesne centrum logistyczne

Współpraca z setkami dostawców krajowych i zagranicznych zaowocowała rozbudowaną ofertę produktową i usługową w portfolio Meditrans. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wielu firm i marek w Polsce, a także właścicielem linii produktów do dezynfekcji, sterylizacji i akcesoriów stomatologicznych - PrimaDent. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych i największych magazynów branży stomatologicznej w Polsce, dzięki czemu gwarantujemy odpowiednie warunki przechowywania towarów oraz szybką realizację zamówień.

Meditrans team
Newsletter
Dołącz i odbierz 4% rabatu na start!