Lista produktów marki Renfert

Oferta produktowa RENFERT

Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych oraz materiałów i sprzętu zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz laboratoriów stomatologicznych. Są to m.in. sprzęty do czyszczenia zębów, mikroskopy dentystyczne, woski, pędzelki, płytki do mieszania, szpilki dentystyczne, gipsy, znaczniki powierzchni czy instrumenty do ogólnych potrzeb laboratoryjnych. Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Renfert w zakresie dostarczanych produktów, innowacji oraz serwisu. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Geo Classic, Cobra, Die:Master czy pędzelki TAKANISHI czy Lay:Art.

Produkty: 269

RENFERT

Niemiecka firma powstała w 1925 roku. Renfert kładzie duży nacisk na prostotę rozwiązań, które proponuje dla branży stomatologicznej. W ofercie producenta można odnaleźć wiele materiałów i sprzętu protetycznego, dostosowanego do wymagań każdej pracowni czy gabinetu. Główna siedziba firmy znajduje się w Hilzingen w regionie Jeziora Bodensee. Wszystkie produkty Renfert są produkowane w Niemczech. Materiały i sprzęt są nieustannie rozwijane oraz projektowane w ścisłej współpracy z technikami i specjalistami.

Jakie są najczęściej wybierane produkty RENFERT? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Renfert możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Piaskarka Basic Classic oraz Obcinarka MT3. Piaskarka Basic Classic to kompaktowe urządzenie w podstawowej konfiguracji z maksymalnie 2 zbiornikami. Piaskarka wyposażona w 2 zbiorniki na piasek 25-70 µm oraz 70 – 250 µm. Obejmuje wszystkie standardowe techniki dentystyczne np. dla metali szlachetnych i porcelany. Obcinarka MT3 pracująca na mokro. Ustawiona optymalnie rurka spryskująca zapobiega zatykaniu się tarczy obcinarki zwilżając ją równomiernie. Zapewnia łatwe prowadzenie obcinanych modeli gipsowych za pomocą linii kątowych wygenerowanych na stoliku. Praktyczny mechanizm zapewnia szybką zmianę kąta przechyłu stolika (90 °C 98 °C).