Lista produktów marki PrimaDent

Oferta produktowa PrimaDent

Oferta zawiera pełną linię produktów do mycia i dezynfekcji, opakowań do sterylizacji oraz akcesoriów stomatologicznych zapewniających skuteczną ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych przed zakażeniami podczas leczenia pacjentów. Są to m.in. produkty do higieny rąk, skóry, powierzchni, nici chirurgiczne czy produkty jednorazowego użytku. Pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie PrimaDent w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia oraz środowiska pracy. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Primadent Protect, Nici chirurgiczne i retrakcyjne PrimaDent, Maseczki GO COLOR czy PrimaDent Drill. Producent oferuje produkty takie jak preparaty do dezynfekcji skóry i narzędzi, jak również materiały do jednorazowego użytku w gabinetach stomatologicznych.

Produkty: 53

PrimaDent

Marka własna produktów, która na polskim rynku istnieje już od ponad 10 lat, została stworzona przez firmę MEDITRANS. PrimaDent oferuje szeroki asortyment produktów i usług związanych ze sprzętem oraz  materiałami stomatologicznymi i protetycznymi na terenie całego kraju, oraz poza jego granicami. Powstanie marki PrimaDent poprzedzone było wieloletnimi przygotowaniami, dzięki czemu ich skład jest odpowiednio dopracowany, co zapewnia najwyższą jakość w pełni bezpieczną dla użytkowników. PrimaDent stopniowo rozszerza asortyment o nowe produkty, dbając o bezpieczeństwo, wygodę i zadowolenie stomatologów oraz pracowników gabinetów i klinik stomatologicznych. Główny cel marki to pełne zadowolenie klienta i zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów oraz ciągłe udoskonalanie wewnętrznych procedur produkcyjnych, oraz sprzedażowych. 

Jakie są najczęściej wybierane produkty PrimaDent? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy PrimaDent możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: PrimaDent Protect oraz Maseczki ochronne PrimaDent GO COLOR. PrimaDent Protect to preparat do mycia i dezynfekcji instrumentów medycznych. Ma zastosowanie przy czyszczeniu i dezynfekcji narzędzi stomatologicznych. Posiada szerokie spektrum antymikrobowe, wyjątkowo skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne - już w niskich stężeniach niszczy bakterie grzyby i wirusy. Chroni czyszczone narzędzia przed korozją. Rękawy do sterylizacji PrimaDent. Maseczki ochronne GO COLOR to Czterowarstwowe, bezlateksowe, niesterylne, maseczki ochronne na gumce o wysokim stopniu filtracji bakterii, z regulowaną nakładką na nos.  Posiadają integralne, długie, dające się łatwo formować wzmocnienie na nos, sklejane przy pomocy specjalnej technologii. Maski stosowane są przez chirurgów oraz pozostały personel medyczny dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowia pacjentów.