Lista produktów marki FALCON

Oferta produktowa FALCON

Oferta obejmuje pełną linię produktów stomatologicznych oraz higieny jamy ustnej, w tym specjalistyczne produkty oraz akcesoria dentystyczne w ortodoncji i implantologii. Wszystkie instrumenty Falcon są wytwarzane przez Falcon Surgical przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i technik produkcyjnych, przy użyciu wysokiej jakości metali i stopów, między innymi tytan czy stopy niklowo-tytanowe. Obecnie pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Falcon w zakresie dostarczanych produktów. Producent oferuje produkty takie jak: Końcówki mieszające i wewnątrzustne oraz materiały przeznaczone do jednorazowego użytku, kleszcze ekstrakcyjne czy  łyżki wyciskowe.

Produkty: 93

FALCON MEDICAL

Falcon Medical Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy Falcon Surgical - wiodącego producenta instrumentów stomatologicznych, protetycznych i ortodontycznych, który od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w produkcji narzędzi dla chirurgii, stomatologii, laboratoriów dentystycznych, pielęgnacji ciała i weterynarii. Dzięki ciągłym innowacjom i stosowaniu certyfikowanych surowców Falcon Surgical był w stanie opracować tak wszechstronną gamę instrumentów, aby zaspokoić zmieniające się i coraz bardziej rygorystyczne wymagania międzynarodowej publiczności, zarówno pod względem jakości, jak i zakresu. Obecnie Falcon Surgical posiada własne oddziały w Niemczech, Anglii, Włoszech i Polsce.

Jakie są najczęściej wybierane produkty FALCON? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Falcon możemy wyróżnić wiele produktów oraz akcesoriów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają. Materiały przeznaczone do jednorazowego użytku w gabinetach stomatologicznych takie jak końcówki mieszające i wewnątrzustne, aplikatory, łyżki do fluoryzacji, wałeczki bawełniane, igły do aplikacji wytrawiacza czy tacki jednorazowe. Specjalistyczne narzędzia mające swoje zastosowanie podczas zabiegów chirurgicznych: kleszcze ekstrakcyjne przeznaczone do konkretnych partii zębów, łyżeczki zębodołowe, strzykawki śródwięzadołowe. Ponadto dostępne są pistolety wyciskowe do mas, frezy, lusterka fotograficzne, jak również pudełka ortodontyczne oraz protetyczne, czyli wszystko co niezbędne w każdym gabinecie stomatologicznym.