Lista produktów marki Blossom

Oferta produktowa Blossom

Oferuje szeroką gamę specjalistycznych rękawic do badań medycznych zapewniających ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych przed zakażeniami podczas leczenia pacjentów. Wśród szerokiej gamy produktów znajdują się m.in. rękawiczki bezlateksowe, nawilżane aloesem, bezpudrowe i inne, aby każdy odbiorca w pełni odczuwał komfort pracy. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Blossom w zakresie dostarczanych produktów oraz rozwiązań w ochronie zdrowia, oraz środowiska pracy. Firma dostarcza na rynek rękawice nitrylowe oraz lateksowe w wielu rodzajach. Kilka modeli rękawic i koferdamów zostały wysoko ocenione przez The Dental Advisor, np. rękawice z chloroprenu czy rękawiczki Aloe Vera.

Produkty: 13

BLOSSOM

Blossom to marka firmy Mexpo International, Inc. z San Francisco w Kalifornii firmą rozpoznawalną na całym świecie dzięki wysokiej jakości produktom, skutecznym programom marketingowym i trwałym relacjom z klientami. Firma Blossom specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości specjalistycznych rękawic medycznych. Zakład produkcyjny firmy, zlokalizowany jest w Azji Południowo-Wschodniej. Od ponad 30 lat Mexpo International Inc. angażuje się w jakość produktów, niezawodność. Marka Blossom zyskała światowe uznanie na rynku stomatologicznym i medycznym. Misją Firmy jest zapewnianie niezrównanej obsługi i relacji z klientami, aby rozwijać długotrwałe oraz satysfakcjonujące partnerstwo.

Jakie są najczęściej wybierane produkty Blossom? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Blossom możemy wyróżnić dwa rodzaje rękawic, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Nitrylowe bezpudrowe COATS oraz lateksowe bezpudrowe pH 5,5. Nitrylowe bezpudrowe COATS to rękawice diagnostyczne bezpudrowe zawierające naturalny wyciąg z owsa. Kompozycja koloidalnego wyciągu owsianego – Colloidal Oatmeal. System stanowiący wewnętrzną warstwę rękawic wykazuje działanie łagodzące podrażnienia nawilżające i wzmacniające funkcje ochronne skóry. Lateksowe bezpudrowe to jedyne na rynku jednorazowe rękawice diagnostyczne z lateksu podtrzymujące lekko kwasowy odczynnik 5,5 pH skóry, który pomaga w walce z rozwojem wirusów i w zapobieganiu infekcjom. Są bardzo elastyczne oraz wytrzymałe z oburęcznymi teksturowanymi końcówkami palców.