Lista produktów marki Stoddard

Oferta produktowa STODDARD

Oferta obejmuje szereg narzędzi i produktów dentystycznych w zakresie stomatologii zachowawczej zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Są to m.in. Szczotki do szybkiego skutecznego jednostopniowego polerowania zębów czy usuwania osadu nazębnego, krążki ścierne do konturowania wykańczania polerowania na wysoki połysk zębów naturalnych i wypełnień, antybakteryjne szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, Celuloidowe paski ścierne oraz trzymadełka. Obecnie w ponad 110 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Stoddard w zakresie dostarczanych produktów oraz jakości narzędzi. 

Produkty: 28

STODDARD

Firma Stoddard Manufacturing Company służy stomatologii od 82 lat. Firma jest firmą rodzinną trzeciego pokolenia i została założona w 1934 roku na Fitzroy Square w Londynie jako Kingswood Manufacturing Company. Specjalizuje się w produkcji stomatologicznych narzędzi rotacyjnych, które są wykorzystywane przez stomatologów i higienistki stomatologiczne w stomatologii zachowawczej oraz przez laborantów dentystycznych. 

Wszystkie produkowane przez Stodard produkty są sprzedawane na całym świecie pod nazwami handlowymi wielu dużych firm stomatologicznych lub pod markami „Stoddard” lub „Good Dent”. Firma posiada międzynarodowy standard zapewnienia jakości ISO 9001, ISO 13485 i posiada akredytację CE zgodnie z dyrektywą dotyczącą wyrobów medycznych 93/42/EWG. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się MaxFlex, Stain Devil czy SICA Occlusal.