Lista produktów marki HUGE

Oferta produktowa HUGE

Oferuje szereg produktów i materiałów dentystycznych stosowanych w stomatologii oraz ortodoncji zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. materiały kompozytowe, materiał kliniczne, CAD-CAM, bloki PMMA, bloki cyrkonowe, bloki acetalowe, elastomerowe materiały wyciskowe, materiały silikonowe do powielania czy zęby z polimeru syntetycznego. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie HUGE w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się dyski woskowe oraz dyski cyrkonowe do systemów otwartych oraz zamkniętych, dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, oraz wysokościach.

Produkty: 7

HUGE

Firma HUGE, założona w 1985 roku w Szanghaju w Chinach, była pierwszym producentem wielowarstwowych syntetycznych zębów polimerowych w Chinach i od tego czasu firma HUGE jest wiodącym dostawcą materiałów dentystycznych na świecie. HUGE to lider produkcji materiałów cyrkonowych Zirking, dzięki doskonałemu komponentowi japońskiej produkcji TOSOH. Jako pierwsza firma na świecie wprowadził wielowarstwowe materiały PMMA dla systemów CAD/CAM w różnych kolorach i odcieniach. HUGE ma jedną z najbardziej rygorystycznych reżimów badania jakości swoich produktów w branży.

Jakie są najczęściej wybierane produkty HUGE? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy HUGE możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Dyski MULTILAYER HUGE PMMA oraz Dyski HUGE (MHT) PHT Multi. MULTILAYER HUGE PMMA to wielowarstwowe dyski PMMA MULTI kolor do systemów otwartych. Przeznaczone do pełnych lub częściowych, tymczasowych, długoterminowych koron i mostów. Szczególnie zalecane do zębów przednich, materiał doskonale nadający się do frezowania. HUGE (MHT) PHT Multi to dyski z proszku cyrkonowego Tosoh (Japonia) o estetyce zbliżonej do zębów naturalnych Wielowarstwowe barwione dyski PHT Multi mają zastosowanie w pracach pełno konturowych na zębach przednich lub bocznych, koronach typu inlay, mostach 2-4 punktowych.