Lista produktów marki KAVO

Oferta produktowa KAVO

Oferuje szereg produktów oraz instrumentów dentystycznych, od umiejętnie zaprojektowanych instrumentów dentystycznych po najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny, zapewniający optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. portfolio końcówek i urządzeń specjalistycznych: kątnice i prostnice, turbiny, złączki i mikrosilniki, skalery, instrumenty do profilaktyki, mikrosilniki chirurgiczne i wiele więcej. Obecnie w ponad 20 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie KaVo w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się PROPHYflex, EXPERTmatic, EXPERTtorque, SONICflex.

Produkty: 44

KAVO

Firma KaVo powstała w 1909 roku, stała się liderem w branży stomatologicznej. Oferta KaVo obejmuje unity stomatologiczne, instrumenty, sprzęt radiologiczny, laboratoryjny i edukacyjny. Od ponad 100 lat KaVo koncentruje się na innowacjach i jakości produktów oraz usług dentystycznych, budując wyjątkową reputację wśród dentystów, techników dentystycznych i higienistek dentystycznych. Strategia firmy opiera się na ciągłym rozwoju, czego dowodem jest ponad 2200 patentów przyznanych w Niemczech i w innych krajach. Jako korporacja międzynarodowa posiada sześć zakładów produkcyjnych. Dzięki temu możliwe jest wytwarzanie produktów skierowanych bezpośrednio dla lekarzy stomatologów w różnych krajach świata.

Jakie są najczęściej wybierane produkty KAVO? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy KaVo możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Kątnica KaVo EXPERTmatic E25L oraz Piaskarka Kavo ProphyFlex 4. EXPERTmatic E25L to kątnica przyspieszająca na wiertła turbinowe, wykonana ze stali nierdzewnej najwyższej jakości z możliwością mocowania na wszystkich silnikach INTRAmatic (LUX) lub silnikach z przyłączem według ISO 3964 / DIN 13940. Dzięki wyeliminowaniu nierówności i lini połączeń nie ma możliwości akumulacji zanieczyszczeń na powierzchni końcówki. Piaskarka Kavo ProphyFlex 4 to bardzo wszechstronne urządzenie. Można je używać do pracy ze wszystkimi rodzajami zębów, idealny do zabiegów naddziąsłowych i poddziąsłowych, jak również do czyszczenia mostów, implantów i koron.