Lista produktów marki Ecolab

Oferta produktowa ECOLAB

Oferta obejmuje pełną linię produktów zapewniających skuteczną ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych przed zakażeniami podczas leczenia pacjentów. Oferują wygodę oraz bezpieczeństwo dla personelu, gwarantując funkcjonalność posiadanego sprzętu i urządzeń. Są to m.in. produkty do higieny rąk, higieny skóry, higieny powierzchni. Obecnie w ponad 170 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Ecolab w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia oraz środowiska pracy. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Skinsan, Manisoft, Incidin czy Sekusept. Producent oferuje produkty takie jak preparaty do dezynfekcji rąk, skóry i powierzchni, jak również dozowniki czy maski laminujące.

Produkty: 58

ECOLAB

Firma Ecolab powstała w 1923 r. stając się światowym liderem rozwiązań i usług związanych  z dostarczaniem produktów poprawiających oraz pozwalających na profesjonalne utrzymywanie higieny w placówkach ochrony zdrowia, oraz firmach z branży spożywczej, przetwórstwa żywności, higieny osobistej, opieki zdrowotnej i przemysłu naftowo-gazowego. Wybierają produkty oraz usługi Ecolab, utrzymując czyste i bezpieczne środowisko pracy oraz skutecznie osiągając cele zrównoważonego rozwoju. Misją firmy jest niesienie klientom na całym świecie pomocy w zakresie czystości oraz bezpieczeństwa. Oferuje ona więc szeroki wybór produktów o wszechstronnym zastosowaniu i wysokiej skuteczności. Ponadto dozowniki Ecolab umożliwiają komfortowe użytkowanie produktów czyszczących oraz jeszcze lepsze zachowanie higieny przy ich stosowaniu.

Jakie są najczęściej wybierane produkty Ecolab? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Ecolab możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Sekusept Activ oraz Incidin Liquid Spray. Sekusept Activ to preparat do manualnego mycia i dezynfekcji termostabilnych narzędzi medycznych łącznie z giętkimi endoskopami. Maksymalnie skuteczny przeciwko bakteriom, prątkom, grzybom, sporom oraz wirusom. Szczególnie przydatny do przygotowywania endoskopów w myjniach półautomatycznych (z cyrkulacją preparatu dezynfekcyjnego). Incidin Liquid Spray to szybko działający preparat dezynfekcyjny do sprzętu foteli stomatologicznych, aparatury, a także miejsc trudno dostępnych czy wyrobów stomatologicznych odpornych na działanie alkoholi. Preparat cechuje szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc) grzyby i wirusy (osłonione - w tym: HBV, HCV, HIV, adenowirusy, rota wirusy).