Lista produktów marki Olident

Oferta produktowa OLIDENT

Oferuje szereg produktów i materiałów stomatologicznych, zapewniających optymalną pracę w klinkach i gabinetach stomatologicznych podczas wykonywanych zabiegów. Narzędzia i instrumenty Olident wykorzystywane są w stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji. Są to m.in.  cementy, instrumenty chirurgiczne, masy wyciskowe, wkłady korzeniowe, wiertła, materiały  do wypełnień oraz łyżki wyciskowych czy żywice. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Olident w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie stomatologii. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Clever Active, OneShade, OliFlow czy VIP Esthetic.

Produkty: 24

Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

OliEtch Bond

Cena 303,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

OliSemi CEM

Cena 256,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

OliSeal SE 2 x 2g

Cena 139,00 zł

OLIDENT

Dynamicznie rozwijająca się firma zaopatrująca dentystów i techników w produkty stomatologiczne. Przez ponad 22-letnią działalność z małej, lokalnej firmy, Olident rozszerzył swój zasięg na cały kraj, a także dystrybuuje swoje produkty za granicą. Dzięki rozwiniętej siatce przedstawicieli zapewnia dostępność oferowanych produktów w każdym gabinecie i o każdej porze. Olident oferuje produkty z zakresu żywic, cementów, instrumentów chirurgicznych, mas wyciskowych, wkładów korzeniowych, wierteł oraz łyżek wyciskowych. System Zarządzania Jakością Olident został certyfikowany zgodnie z wymaganiami rozporządzenia ISO 13485:2016. Dzięki temu firma jest obecna nie tylko w Europie, Rosji czy USA, ale także w takich krajach jak: Filipiny, Azerbejdżan, Senegal.

Jakie są najczęściej wybierane produkty OLIDENT? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Olident możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: VIP Esthetic oraz OneShade. VIP Esthetic to uniwersalny, światłoutwardzalny mikro-hybrydowy kompozyt do odbudowy ubytków przednich i bocznych. Bazuje na żywicach BIS-GMA oraz nieorganicznych wypełniaczach o wielkości cząsteczek 0.05-1.5 μm. Doskonałą stabilność koloru i wytrzymałość mechaniczną zawdzięcza wyjątkowo niskiemu wskaźnikowi chłonności wody. ONEshade to uniwersalny kompozyt, który estetycznie dopasowuje się do każdego wypełnienia i otaczających go tkanek, dzięki specjalnie dobranemu odcieniowi i adaptacyjnej przeźroczystości. Idealny do wypełnień zarówno w przednich, jak i bocznych obszarach zębów oraz do wykonywania wkładów, nakładów i licówek.