Lista produktów marki Dentaid

Oferta produktowa DENTAID

Oferta obejmuje pełną linię produktów i artykułów zapewniających skuteczną ochronę, jak również odpowiednią profilaktykę jamy ustnej pacjentów w gabinetach oraz klinikach stomatologicznych. Są to m.in. produkty do higieny jamy ustnej, zapewniające znakomite efekty w codziennej profilaktyce czy leczeniu chorób przyzębia oraz zapalenia dziąseł. Obecnie w ponad 70 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie DENTAID w zakresie dostarczanych produktów oraz rozwiązań w ochronie zdrowia jamy ustnej pacjentów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się produkty Perio AID czy VITIS. Producent oferuje produkty takie jak płyny do płukania jamy ustnej czy pasty do zębów w żelu przeciw płytce nazębnej.

Produkty: 37

DENTAID 

Firma Dentaid została założona w 1980 roku w Hiszpanii. Firma stała się międzynarodowym liderem i pionierem w badaniach jamy ustnej. Zajmuje się opracowywaniem najnowocześniejszych produktów związanych ze zdrowiem jamy ustnej. DENTAID jako jedno z nielicznych laboratoriów specjalizuje się w mikrobiologicznych badaniach nad biofilmem. Od początków istnienia firmy priorytetem stało się dostarczanie jak najwyższej jakości produktów do higieny jamy ustnej. Firma posiada swoje centrum logistyki w Barcelonie, obejmując powierzchnię 18 000 m2, co znacząco przyspiesza bieżącą dystrybucję i sprzedaż produktów do 70 krajów na świecie. Wyłącznym dystrybutorem DENTAID w Polsce jest Bałtycki Instytut Stomatologii z siedzibą w Gdańsku.

Jakie są najczęściej wybierane produkty DENTAID? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy DENTAID możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Perio AID 0,12% oraz VITIS CPC protect. Perio AID 0,12% to płyn do płukania jamy ustnej. Bezalkoholowy doustny środek antyseptyczny zawierający 0,12% chlorheksydyny (CHX) i 0,05% chlorku cetylopirydyny (CPC). Gwarantuje eliminację patogennych bakterii i zapewnia znakomite efekty w leczeniu chorób przyzębia i zapaleń dziąsła wokół implantu zębowego. Płyn do płukania jamy ustnej VITIS CPC protect zapewnia codzienną pielęgnację oraz aktywną ochronę jamy ustnej dla dobrego ogólnego stanu zdrowia. Pomaga zredukować płytkę nazębną (biofilm). Uzupełnia szczotkowanie, docierając do trudno dostępnych miejsc i pozwalając składnikom aktywnym pozostać dłużej w jamie ustnej. Zawiera wysoce aktywny 0,07% CPC.