Lista produktów marki Mani

Oferta produktowa MANI

Oferta obejmuje pełną linię instrumentów medycznych, specjalizujących się w produktach chirurgicznych i dentystycznych, w tym igieł chirurgicznych, zapewniających skuteczną pracę w gabinetach i klinikach stomatologicznych, gwarantujących funkcjonalność posiadanych instrumentów. Są to m.in. pilniki endodontyczne, poszerzacze, igły do wypełniania kanałów czy pilniki penetracyjne. Firma Mani opracowała stal nierdzewną, która charakteryzuje się unikalnym składem chemicznym i unikalnymi procesami produkcyjnymi, co przyczynia się do bezpieczeństwa i wysokiej wydajności jej produktów. Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie MANI DENTAL w zakresie dostarczanych produktów i innowacyjnych technik produkcji.

Produkty: 17

MANI

Firma MANI, założona w 1956 roku, specjalizuje się w produkcji małych rozmiarów, lekkich instrumentów chirurgicznych i stomatologicznych ze stali nierdzewnej, takich jak igły chirurgiczne, noże do zabiegów okulistycznych oraz rozwiertaki czy pilniki do leczenia stomatologicznego. Firma trzyma się wytrwale swoich wartości, oferując produkty tej samej jakości i światową standardową cenę nawet w krajach rozwijających się i regionach, w których przeważają produkty o niskich cenach. Aby zapewnić najwyższy na świecie poziom bezpieczeństwa i wydajności, firma ulepsza swoją stal nierdzewną oraz rozwija maszyny produkcyjne i przyrządy pomiarowe. MANI opracowuje również niklowo-tytanowe, które mają właściwości podobne do zastrzeżonej stali nierdzewnej. Firma posiada patenty na własne technologie w takich obszarach jak materiały, obróbka precyzyjna i wiercenie laserowe.

Jakie są najczęściej wybierane produkty MANI ? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy MANI możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Mani K-FILES oraz Pilniki Mani Silk. MANI K-FILES to piliki endodontyczne typu K, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej narzędzia do ręcznego opracowywania kanałów zęba oraz wstępnego przygotowania kanału przed użyciem narzędzi maszynowych. Na 1 mm części pracującej przypada 2.00 – 2.5 skrętu, kąt spiralny wynosi 35-40 stopni. Pilniki posiadają tnący wierzchołek, a ich przekrój zależy od rozmiaru: pilniki 15 do 40 - kwadratowy od 40 wzwyż – trójkątny. Pilniki Mani Silk w gabinetach stomatologicznych używane są do leczenia kanałów w trakcie zabiegów endodontycznych. Przekrój poprzeczny w kształcie łzy ułatwia cięcie i zapobiega złamaniom.