Lista produktów marki Shenpaz

Oferta produktowa SHENPAZ

Oferta obejmuje szereg urządzeń  oraz akcesorii protetycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów, oraz laboratoriów stomatologicznych. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu pieców do wypalania ceramiki dla przemysłu laboratorium dentystycznego. Przez lata współpracy z klientami w zakresie ich wymagań firma Shenpaz Dental Ltd. zdobyła doświadczenie i wiedzę niezbędną do projektowania i produkcji najwyższej jakości pieców o funkcjonalności i funkcjach. Obecnie w ponad 39 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Shenpaz w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych urządzeń. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Horizon Press czy FOCUS 4010.

Produkty: 3

Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Piec HORIZON PRESS

Cena 19 680,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Piec FOCUS 4010

Cena 15 750,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Piec FOCUS 4010 HT

Cena 16 400,00 zł

SHENPAZ

Firma Shenpaz jest projektantem i producentem pieców do wypalania ceramiki dla przemysłu laboratorium dentystycznego. Od prawie 40 lat Shenpaz wykorzystuje w swoich produktach całą wiedzę z zakresu technologii dentystycznej i najnowszej elektroniki. Dzięki pełnej gamie produktów Shenpaz spełni wszystkie potrzeby, dla wszystkich rodzajów ceramiki dentystycznej, konwencjonalnej lub prasowanej, oraz materiałów cyrkonowych. Odkąd stała się częścią Grupy Electrotherm w 2010 roku, Shenpaz rozwinęła się na arenie międzynarodowej, będąc obecna w 39 krajach w Europie, Azji, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej i Afryce.

Jakie są najczęściej wybierane produkty SHENPAZ? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Shenpaz możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: FOCUS 4010 oraz HORIZON PRESS. FOCUS 4010 to piec do wypalania i glazurowania porcelany. Piece FOCUS to ekonomiczne niezawodne i optymalne rozwiązanie do najwyższej jakości wypalania. Urządzenie o niewielkich rozmiarach i lekkiej konstrukcji stanowi idealne rozwiązanie dla małej przestrzeni. Wyposażone są w intuicyjny ekran cyfrowy wyświetlający wykres postępu cyklu i dane cyklu. HORIZON PRESS oferuje funkcje napalania i prasowania ceramiki z zastosowaniem mufy posiadającej opatentowany system ATC. Posiada 200 programów wypalania i 50 programów prasowania. Technologia prasowania została specjalnie zaprojektowane w celu wyłączenia agresywnego systemu prasowania pneumatycznego, przez co zapobiega pękaniu i pozwala osiągać większą gęstość.