Lista produktów marki PHILIPS Sonicare

Oferta produktowa PHILIPS Sonicare

Oferuje pełną linię innowacyjnych produktów oraz urządzeń dedykowanych do codziennej pielęgnacji jamy ustnej i zębów, sprzedawanych pod marką Philips Sonicare. W ofercie firmy dostępne są m.in. doskonałej jakości szczoteczki soniczne do zębów, irygatory oraz dopasowane do nich wymienne końcówki. Obecnie w ponad wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie PHILIPS Sonicare w zakresie dostarczanych urządzeń i rozwiązań w pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się ProtectivClean, Air Floss, EasyClean czy FlexCare. Producent oferuje produkty takie jak: irygatory, końcówki do szczoteczek czy pełen zestaw szczoteczek sonicznych.

Produkty: 20

PHILIPS Sonicare

PHILIPS Sonicare to jeden z największych na świecie producentów elektroniki użytkowej oraz technologii medycznej. Firma powstała w 1891 roku w Holandii. Do dziś znana jest z szerokiego wahlarza innowacji, w tym również w dziedzinie stomatologii. Linia Sonicare jest marką szczoteczek elektrycznych produkowanych przez Philips. Firma specjalizuje się w produkcji elektrycznych szczoteczek sonicznych, które zamiast ruchów rotacyjnych delikatnie wibrują, omiatając całą powierzchnię zębów. Emitowane podczas ich pracy fale dźwiękowe sprzyjają tworzeniu mikrobąbelków (połączenie wody, śliny i pasty do zębów), które wnikają we wszystkie trudno dostępne miejsca.

Jakie są najczęściej wybierane produkty PHILIPS Sonicare? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy PHILIPS Sonicare możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Szczoteczki Sonicare FlexCare Platinium Connected oraz ProtectiveClean Gum. Sonicare FlexCare Platinium Connected z aplikacją i inteligentnym czujnikiem szczotkowania. Urządzenie zostało wyposażone w 3 programy i 3 poziomy intensywności. Dodatkowo zintegrowany system szczoteczki i aplikacja personalizuje porady dla każdego użytkownika, pozwala na ustawianie codziennych celów i śledzenie postępów. Sonicare ProtectiveClean Gum posiada wbudowany czujnik nacisku i funkcję BrushSync. Urządzenie z programami clean - czyszczenia i gum care - ochrony dziąseł. Główka szczoteczki InterCare jest wyposażona w bardzo długie włosie o dużej gęstości, które umożliwia usuwanie płytki nazębnej ukrytej głęboko między zębami.