Lista produktów marki Kettenbach

Oferta produktowa KETTENBACH

Oferuje szereg produktów i materiałów stomatologicznych zapewniających skuteczną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych podczas wykonywanych prac czy zabiegów. Są to m.in. materiały wyciskowe do użytku dentystycznego, materiały kompozytowe oraz do odbudowy zębów, końcówki mieszające czy strzykawki. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Kettenbach w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Panasil, Futar, Identium czy Visalys. Producent oferuje produkty takie jak Futar D, Visalys Temp, Identium Light czy Panasil Putty Fast.

Produkty: 38

KETTENBACH

Firma Kettenbach GmbH & Co została założona w 1944 roku. Kettenbach to rodzinna firma z siedzibą w Niemczech, która osiągnęła światowy sukces w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów stomatologicznych. W 1955 roku został wprowadzony pierwszy produkt - Lastic ® 55, silikon do pierwszego wycisku na świecie. Każdy produkt dentystyczny Kettenbach łączy w sobie praktyczne cechy - postępowy i doświadczony, trwały i stabilny, niezawodny i godny zaufania. Hasłem przewodnim firmy jest ,,Simply intelligent”. Firma sukcesywnie wprowadza innowacje w swoich rozwiązaniach dla stomatologii. Kettenbach to twórca produktów takich jak Panasil, Futar, Visalys czy Identium.

Jakie są najczęściej wybierane produkty KETTENBACH? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Kettenbach możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Futar D oraz Panasil Putty Normal. Futar D to szybkowiążący elastomerowy materiał o wiązaniu addycyjnym do rejestracji zgryzu na bazie winylopolisiloksanu. Gwarantuje bardzo dokładne odwzorowanie powierzchni okluzyjnej i wysoki komfort pracy. Doskonale nadaje się do tworzenia segmentów przy dopasowywaniu inlayów porcelanowych lub kompozytowych oraz odlewach inlay lub onlay. Panasil Putty Normal to materiał do pobierania wycisków wstępnych. Addycyjny elastomerowy materiał o właściwościach hydrofilnych. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zerwanie dokładnością, w zakresie kształtu i dużą odpornością na trwałe odkształcenie.