Dostawa

Przesyłki i zwroty

Paczki są wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania zamówienia lub płatności i są dostarczane przez kurierów DPD lub DHL z możliwością śledzenia przesyłki. Bez względu na wybraną metodę, na adres elektronicznej skrzynki pocztowej zostanie przesłany link do śledzenia przesyłki online. Zamówienia złożone do godziny 14:00 zostaną wysłane tego samego dnia. Natomiast zamówienia złożone po godzinie 14:00 będą wysłane w kolejnym dniu roboczym.

Opłata za przesyłkę obejmuje opłaty manipulacyjne, opłaty za pakowanie, a także koszty wysyłki. 18 zł brutto dla przesyłek DPD oraz 19 zł brutto dla przesyłek DHL (przy spełnieniu założenia minimum logistycznego, czyli wartości zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka bezpłatna). Zalecamy przemyślane zakupy i grupowanie artykułów w jednym zamówieniu. Nie mamy możliwości grupowania dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę zostaną naliczone do każdego zamówienia.

W miarę możliwości prosimy o sprawdzanie paczek w obecności kuriera. W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy na opakowaniu zewnętrznym widnieją ślady wgniecenia lub otwierania. W takiej sytuacji można poprosić kuriera o rozpakowanie przesyłki jeszcze przed podpisaniem dokumentu odbioru. Jest to bardzo istotne, ponieważ po podpisaniu dokumentu dostawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wady. W razie wystąpienia problemów kurier pomoże spisać protokół szkody.