Przyłbice stomatologiczne

W tej kategorii znajdują się akcesoria stomatologiczne wykorzystywane w gabinetach stomatologicznych podczas zabiegów standardowych i chirurgicznych. Przyłbice stomatologiczne mogą stanowić opcję alternatywną dla maseczek ochronnych i okularów dentystycznych. Dla wygody lekarza przygotowaliśmy różne rozwiązania ochrony twarzy, ust i nosa. Niektórym osobom maseczki mogą przeszkadzać w swobodnym oddychaniu, a okulary w zależności od warunków mogą parować. Nie ma wątpliwości, że ochrona zdrowia stanowi podstawę pracy lekarza, dlatego dobór odpowiednich akcesoriów znacząco zwiększa komfort i bezpieczeństwo w gabinecie stomatologicznym, zarówno dla lekarza jak i pacjentów. Dlatego zespół Meditrans przygotował bogatą ofertę najwyższej jakości materiałów ochronnych twarzy. W naszym sklepie znajdują się przyłbice ochronne stomatologiczne oraz szybki wymienne do przyłbic.

Kategorie
Filtruj
  • 21,00 zł - 46,00 zł

Produkty: 12

Ergonomia, bezpieczeństwo i wygoda z przyłbicami stomatologicznymi

Każdy element ubioru służący do ochrony przed drobnoustrojami powinien być maksymalnie dopasowany. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi indywidualnych środków ochrony osobistej. Oferowane przez nas przyłbice dentystyczne oraz okulary ochronne są lekkie i odpowiednio dostosowują się do kształtu głowy, są ergonomiczne i nie powodują dyskomfortu w trakcie pracy lekarza specjalisty. Dodatkowo, półkolisty kształt powoduje, że wzrok nie zostaje zbytnio obciążony, ponieważ oczy są chronione w obrębie 180 stopni. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane przyłbice stomatologiczne zabezpieczają przed dostępem cieczy i ciał stałych do okolic twarzowych. Przyłbica ochronna, dzięki możliwości wymiany folii wymiennych zapewnia maksymalny komfort pracy specjalistów podczas zabiegów. Pod przyłbicą można również nosić maseczki ochronne dla zwiększenia bezpieczeństwa swojego jak i pacjentów.

Przyłbice dentystyczne i inne środki ochrony 

Najważniejszą funkcją przyłbic, maseczek ochronnych czy okularów stomatologicznych jest zabezpieczenie dróg oddechowych, oczu i twarzy przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową. Istnieje jeszcze jedna ważna funkcja, którą spełniają. Chronią lekarza przed odpadami powstałymi w czasie borowania, płukania czy przy obróbce materiałów wypełnieniowych. Materiały te łączą się ze śliną pacjentów i stanowią środowisko dla rozwoju drobnoustrojów. Dzięki odpowiednim materiałom ochronnym minimalizujemy ryzyko zarażeń i zwiększamy bezpieczeństwo swoje jaki i pacjentów, dlatego przyłbica stomatologiczna jest świetnym wyborem. Przy dobrze przyłbic, maseczek, rękawic diagnostycznych itp. oferujemy szeroki wybór środków do dezynfekcji. Wszelkie przyłbice ochronne można łatwo dezynfekować dzięki preparatom dezynfekującym dostępnym w naszym sklepie online.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym Meditrans. Dostępne są różnego rodzaju przyłbice i okulary stomatologiczne od znanych producentów. Na przyłbice ochronne posiadamy również bardzo atrakcyjne ceny. Jeżeli przyłbica stomatologiczna Cie zainteresowała jednak chcesz zadać jakieś pytania, zawsze służymy pomocą.