Przyłbice stomatologiczne

Przyłbice stomatologiczne 

Przyłbice stomatologiczne mogą stanowić opcję alternatywną dla maseczek ochronnych i okularów dentystycznych. Dla wygody lekarza przygotowaliśmy różne rozwiązania ochrony twarzy, ust i nosa. Niektórym osobom maseczki mogą przeszkadzać w swobodnym oddychaniu, a okulary w zależności od warunków mogą parować. Nie ma wątpliwości, że ochrona zdrowia stanowi podstawę pracy lekarza, dlatego dobór odpowiednich akcesoriów znacząco zwiększa komfort i bezpieczeństwo w gabinecie stomatologicznym, zarówno dla lekarza jak i pacjentów. Dlatego zespół Meditrans przygotował bogatą ofertę najwyższej jakości materiałów ochronnych twarzy. W naszym sklepie znajdują się przyłbice ochronne stomatologiczne oraz szybki wymienne do przyłbic.

Przyłbice stomatologiczne
Kategorie
Filtruj
  • 26,00 zł - 48,00 zł

Produkty: 12

Ergonomia, bezpieczeństwo i wygoda z przyłbicami stomatologicznymi

Każdy element ubioru służący do ochrony przed drobnoustrojami powinien być maksymalnie dopasowany. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi indywidualnych środków ochrony osobistej. Oferowane przez nas przyłbice dentystyczne są lekki i odpowiednio dostosowują się do kształtu głowy, są ergonomiczne i nie powodują dyskomfortu w trakcie pracy lekarza specjalisty. Dodatkowo, półkolisty kształt powoduje, że wzrok nie zostaje zbytnio obciążony, ponieważ oczy są chronione w obrębie 180 stopni. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane przyłbice stomatologiczne zabezpieczają przed dostępem cieczy i ciał stałych do okolic twarzowych. Pod przyłbicą można również nosić maseczki ochronne dla zwiększenia bezpieczeństwa swojego jak i pacjentów.

Przyłbice dentystyczne i inne środki ochrony 

Najważniejszą funkcją przyłbic, maseczek ochronnych czy okularów stomatologicznych jest zabezpieczenie dróg oddechowych, oczu i twarzy przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową. Istnieje jeszcze jedna ważna funkcja, którą spełniają. Chronią lekarza przed odpadami powstałymi w czasie borowania, płukania czy przy obróbce materiałów wypełnieniowych. Materiały te łączą się ze śliną pacjentów i stanowią środowisko dla rozwoju drobnoustrojów. Dzięki odpowiednim materiałom ochronnym minimalizujemy ryzyko zarażeń i zwiększamy bezpieczeństwo swoje jaki i pacjentów, dlatego przyłbica stomatologiczna jest świetnym wyborem. Przy dobrze przyłbic, maseczek, rękawic diagnostycznych itp. oferujemy szeroki wybór środków do dezynfekcji. Wszelkie przyłbice ochronne można łatwo dezynfekować dzięki preparatom dezynfekującym dostępnym w naszym sklepie online.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym Meditrans. Dostępne są różnego rodzaju przyłbice i okulary stomatologiczne od znanych producentów. Na przyłbice ochronne posiadamy również bardzo atrakcyjne ceny.