Lista produktów marki SDI

Oferta produktowa SDI LIMITED

Oferta obejmuje szereg produktów stomatologicznych, w tym specjalistyczne materiały i urządzenia dentystyczne, pełny zestaw dentystycznych produktów do odbudowy oraz wypełnień, specjalistyczne produkty stomatologiczne w ortodoncji. Produkty są wynikiem wnikliwości i doskonałości i obejmują środki do odbudowy, stopy, kleje, cementy, wybielacze i drobny sprzęt. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie SDI w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Riva, seT PP, Wave czy Pola. Producent oferuje produkty takie jak: Riva Self Cure, Pola Night, Wave oraz Stae.

Produkty: 108

SDI LIMITED

SDI LIMITED jest wiodącym australijskim producentem specjalistycznych materiałów dentystycznych, który posiada swoje filie i oddziały w ponad stu krajach na całym świecie. Wszystkie produkty SDI są produkowane w stanie Wiktoria, w południowo-wschodnim regionie Australii. Założona w 1972 roku, SDI szybko staje się światowym liderem w produkcji specjalistycznych materiałów stomatologicznych, a od 1985 roku, SDI jest notowana na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. SDI ma biura i magazyny w Chicago w USA, Kolonii w Niemczech oraz Sao Paulo w Brazylii. Firma zajmuje się przede wszystkim badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą specjalistycznych materiałów stomatologicznych.

Jakie są najczęściej wybierane produkty SDI LIMITED? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy SDI możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Riva Self Cure oraz SeT PP. Riva Self Cure to samoutwardzalny dający kontrast na zdjęciach RTG odtwórczy materiał glasjonomerowy. Doskonałe połączenie ze strukturami zęba dwa rodzaje lepkości do wyboru znaczące uwalnianie fluoru i wysoka wytrzymałość na ściskanie powodują, że produkt znajduje w stomatologii odtwórczej wiele zastosowań. SeT PP to uwalniający fluor samowytrawiający cement adhezyjny o podwójnym mechanizmie wiązania. Przeznaczony do osadzania uzupełnień wykonanych metodą pośrednią z ceramiki metalu lub materiału kompozytowego: wkładów, nakładów, koron, mostów, wkładów koronowo-korzeniowych indywidualnych i standardowych oraz licówek.