Lista produktów marki Arkona

Oferta produktowa Arkona

Oferta obejmuje szeroką linię produktów stomatologicznych i higieny jamy ustnej takich jak światłoutwardzalne materiały kompozytowe do wykonywania wszystkich rodzajów wypełnień i rekonstrukcji ubytków w zębach, włókien kompozytowych stosowanych we wszystkich rekonstrukcjach kompozytowych, a także laków szczelinowych, podbarwiaczy czy wytrawiaczy. Wszystkie produkty firmy Arkona powstają w ścisłej współpracy z najwyższej klasy lekarzami stomatologami oraz polskimi chemikami. Obecnie w ponad 20 krajach pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Arkona Dent w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Muson, Boston, Flow-Color, Flow-Art, Parosin, włókna kompozytowe i wytrawiacze Arkona.

Produkty: 23

Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Silgips 2 x 50ml

Cena 165,00 zł

Arkona

Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej to dynamicznie rozwijającą się polska firma farmaceutyczna powstała w 1997 r. specjalizująca się w produkcji materiałów stomatologicznych. Jako jedyna firma w Polsce Arkona wytwarza kompozytowe materiały do wypełnień i rekonstrukcji zębów oraz jest autorem wielu farmaceutycznych patentów. Arkona Dent nieustannie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia światowej nauki, tworząc oryginalne rozwiązania technologiczne. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne, laboratorium badawczo-rozwojowe, sieć dystrybucji oraz przedstawicielstw handlowych na terenie Unii Europejskiej oraz w Azji. 

Jakie są najczęściej wybierane produkty Arkona Dent ? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Arkona możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Boston i Wytrawiacz Arkona. Boston to mikrohybrydowy kompozyt światłoutwardzalny o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej, przeznaczony do wykonywania uzupełnień protetycznych oraz wypełniania ubytków zębowych wszystkich klas. Specjalnie opracowany skład kompozytu gwarantuje wykonanie w gabinecie koron i mostów o wyjątkowej trwałości. Wytrawiacz Arkona to wytrawiacz w postaci żelu składający się z 36% kwasu o-fosforowego. Posiada optymalną konsystencję umożliwiającą natychmiastowe i całkowite spłukanie preparatu z ubytku. Wytrawianie szkliwa za jego pomocą służy do zwiększenia adhezji oraz utrzymania uzupełnień stomatologicznych. Zabezpiecza przed występowaniem szczeliny brzeżnej.