Lista produktów marki Nauhfcare

Oferta produktowa NAUHF CARE

Oferta obejmuje szereg produktów stomatologicznych, w tym specjalistyczne instrumenty chirurgiczne  wykorzystywane w stomatologii zachowawczej czy implantologii zapewniających skuteczną i optymalną pracę gabinetów, klinik stomatologicznych podczas wykonywanych zabiegach.  Są to m.in. Zestawy diagnostyczne, łyżki wyciskowe, formówki, kleszcze,  łyżki zębodołowe czy nożyczki chirurgiczne. Obecnie w Polsce, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Nauf Care w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość materiałów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się łyżki wyciskowe czy instrumenty chirurgiczne wykorzystywane w czasie zabiegów stomatologicznych.

Produkty: 85

Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Dźwignia Bein Nr 2

Cena 42,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Dźwignia Bein Nr 4

Cena 40,00 zł

NAUHFCARE

 Firma Nauhf Care rozpoczęła działalność w 1980 roku jako komercyjny producent narzędzi do manicure, pedicure, stomatologicznych, weterynaryjnych oraz wszelkiego rodzaju nożyczek. Jako firma zarejestrowana w 1985 roku i rozpoczęła lokalne zaopatrywanie eksporterów handlowych. Później firma Nauhf Care rozpoczęła działalność eksportową.  Nauf Care jest jedną z wiodących firm w produkcji wyrobów dentystycznych, weterynaryjnych, drążonych, narzędzi czy nożyc wszelkiego rodzaju. Firma eksportuje swoje produkty na cały świat, stała się samodzielnym producentem wyposażonym we wszystkie wewnętrzne procesy produkcyjne, od surowca po produkt końcowy.

Jakie są najczęściej wybierane produkty NAUF CARE? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Nauf Care możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Łyżki wyciskowe oraz Kleszcze ekstrakcyjne. Łyżki wyciskowe do bezzębia, braków częściowych lub skrzydłowych z brzegiem retencyjnym. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Dają precyzyjne odwzorowanie szczęki. Na podstawie wycisków powstaje model gipsowy wykorzystywany w protetyce oraz ortodoncji, może być także wykorzystywany przy wykonywaniu szyn relaksacyjnych i nakładkowym wybielaniu zębów. Łyżki występują w różnych rozmiarach do zębów górnych i dolnych. Kleszcze ekstrakcyjne Meissner wykonane ze stali chirurgicznej. Kleszcze korzeniowe znajdują szerokie zastosowania w chirurgii stomatologicznej, przeznaczone w szczególności do usuwania zębów i korzeni w szczęce oraz żuchwie.