Lista produktów marki Mustaf

Oferta produktowa MUSTAF DENTAL

Oferuje szereg produktów dentystycznych, w tym materiałów jednorazowych takich jak śliniaki dentystyczne, pokrowce na zagłówki czy serwety stomatologiczne, zapewniające skuteczną ochronę gabinetów i klinik stomatologicznych przed zakażeniami podczas leczenia pacjentów. Dostępne są w różnych szerokościach i kolorach. Realizujemy zamówienia spersonalizowane (np. nadruk na przedmiocie niepowtarzalnego wzoru, logo lub nazwy firmy). W ofercie firmy znajdują się produkty składane i nawijane na rolkę. Obecnie w Polsce, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Mustaf Dental w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Serwety stomatologiczne MUSTAF czy Śliniaki dentystyczne DENTAPLUS.

Produkty: 9

MUSTAF DENTAL

Firma Mustaf Dental od 1993 roku zajmuje się produkcją jednorazowych produktów dla stomatologów i jest pierwszą firmą w Polsce, która rozpoczęła produkcję jednorazowych śliniaków stomatologicznych z kieszonką. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjne podejście do rozwiązań produkcyjnych, za czym idzie wysoka jakość, jak i walory praktyczne wyrobów. Zaangażowanie Mustaf Dental w procesach produkcyjnych sprawia, że produkty firmy charakteryzują się wyjątkowymi cechami, co ułatwia codzienną pracę lekarzy, jak i personelu pomocniczego. Działalność firmy odbywa się zgodnie z normami i procedurami Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001.

Jakie są najczęściej wybierane produkty MUSTAF DENTAL? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Mustaf Dental możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Śliniaki dentystyczne DENTAPLUS oraz Serwety stomatologiczne MUSTAF. Śliniaki dentystyczne zabiegowe DENTAPLUS w rolce wykonane są ze wzmocnionej folią bibuły. Doskonale chłonne i odporne na zrywanie. Posiadają toczki, dzięki czemu z łatwością można je zawiązać na szyi. Chronią odzież pacjenta przed zabrudzeniami oraz zmoczeniem podczas przeprowadzanych procedur dentystycznych. Zwiększają higienę i poczucie komfortu zarówno pacjenta, jak i lekarza oraz personelu asystującego. Serwety ochronne, stomatologiczne MUSTAF  wykonane zostały z podwójnej warstwy chłonnej bibuły przedzielonej zapobiegającą przemakaniu warstwą folii PE. Serwety odporne są na rozerwanie, a ich mocowania dokonuje się za pomocą łańcuszka.