Lista produktów marki Ivoclar lab

Oferta produktowa IVOCLAR

Oferta obejmuje pełną linię produktów protetycznych, w tym materiały i urządzenia dentystyczne, pełny zestaw protetycznych produktów do odbudowy oraz specjalistyczne produkty dentystyczne w ortodoncji. Są to m.in. materiały IPS Inline, IPS e.max Ceram, IPS e.max Press, IPS Ivocolor, IPS ZirCAD PRIME  Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Ivoclar Vivadent  w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się E.max, InLine, Empress, Tetric, IPS oraz wiele więcej. Producent oferuje produkty takie jak: Tetric CAD CEREC, IPS e.max Ceram, IPS e.max Press MT czy Triplex.

Produkty: 255

IVOCLAR

Ivoclar Vivadent to firma o światowym zasięgu oferująca szeroką gamę produktów i systemów dla lekarzy dentystów oraz techników protetycznych. Za początki działalności uznaje się produkcję zębów sztucznych, która miała miejsce w Zürichu w 1923 roku. Od tego momentu firma Ivoclar Vivadent stała się jedną z wiodących marek na świecie. Aktualnie siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Księstwie Lichtenstein. Firma Ivoclar Vivadent działa w trzech obszarach produktów: Uzupełnienia bezpośrednie, protezy stałe i protezy wyjmowane. W tych obszarach firma oferuje stomatologom i technikom dentystycznym produkty i systemy produktów, które wspierają ich w całym procesie leczenia i wytwarzania oraz umożliwiają osiąganie estetycznych rezultatów.

Jakie są najczęściej wybierane produkty IVOCLAR? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy IVOLAR możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: IPS Ivocolor Glaze Paste oraz IPS e.max ZirCAD Prime. Ivocolor Glaze Paste to glazura w formie pasty wykazująca duże właściwości tiksotropowe, służy do nadawania odbudowom wysokiego połysku. Może być wykorzystywana tylko do odbudów przygotowywanych w trakcie jednego cyklu wypalania. Jest kompatybilna ze wszystkimi materiałami IPS Ceramics. IPS e.max ZirCAD Prime to wysoce estetyczny tlenek cyrkonu w jednym dysku. Materiał zapewnia wyjątkową jakość i estetykę oraz pokrywa szeroki zakres wskazań stomatologicznych – od pojedynczych koron po mosty 14-punktowe - i umożliwia wiele technik przetwarzania.