Lista produktów marki PHILIPS Zoom

Oferta produktowa Philips Zoom 

Oferuje pełną linię innowacyjnych produktów oraz urządzeń dedykowanych do pielęgnacji jamy ustnej i zębów, sprzedawanych pod marką Philips Zoom. W ofercie firmy dostępne są m.in. zestawy do nakładkowego wybielania zębów na dzień i noc oraz preparaty do znoszenia nadwrażliwości. Stanowi połączenie specjalistycznych zabiegów wykonywanych u stomatologa oraz serii działań, które użytkownik posługujący się odpowiednim sprzętem może wykonać w domu. Obecnie w ponad wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Philips Zoom w zakresie dostarczanych materiałów i rozwiązań związanych z wybielaniem zębów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się NiteWhite 16%, DayWhite 6% czy Relief ACP.

Produkty: 8

PHILIPS ZOOM 

Philips to jeden z największych na świecie producentów elektroniki użytkowej oraz technologii medycznej. Firma powstała w 1891 roku w Holandii. Do dziś znana jest z szerokiego wachlarza innowacji, w tym również w dziedzinie stomatologii. Philips Zoom jest marką dostarczająca kompletny system do wybielania zębów zarówno w warunkach gabinetowych, jak i w warunkach domowych. Philips Zoom to jedyny profesjonalny system wybielania w domu, który zawiera ACP (amorficzny fosforan wapnia). Chociaż ta wyjątkowa formuła wybiela, zapewnia również ochronę szkliwa, zmniejsza wrażliwość i pomaga zapewnić lśniące rezultaty. Marka osiąga największe sukcesy w usuwaniu żółtych plam ze starzenia, tytoniu, ciemnej coli, herbaty, kawy lub czerwonego wina. 

Jakie są najczęściej wybierane produkty PHILIPS ZOOM? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Philips Zoom możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: NiteWhite 16% CP Mini Kit oraz Relief ACP: NiteWhite 16% CP Mini Kit to zestaw do wybielania nakładkowego na noc. Żel wybielający zawierający tlenek karbamidu (CP). Dedykowany pacjentom z szarymi lub powodowanymi tetracykliną przebarwieniami wymagającymi długotrwałej terapii wybielającej. Do stosowania od czterech do sześciu godzin w nocy przez dziesięć do czternastu dni. Relief ACP to preparat przeznaczony do leczenia nadwrażliwości o potrójnym działaniu. Znakomicie sprawdza m.in. podczas wybielania zębów – może być stosowany zarówno przed jak i po zabiegu. Jako jedyny środek zawiera 3 związki aktywne: Azotan potasu (5%), Fluorek sodu (0,22%), Amorficzny fosforan wapnia (0,75%).