Wybielanie

Produkty do wybielania zębów dzielimy na wybielanie nakładkowe oraz gabinetowe. Ponadto wspieramy każdy rodzaj niezbędnymi akcesoriami i specjalistycznym sprzętem, co pozwala na w pełni kompleksowe podejście do pacjenta. Jako, że zęby to bardzo ważny element wyglądu człowieka. Zęby eksponowane są podczas każdej rozmowy i przy uśmiechu, dlatego każdy rozmówca zwraca na nie uwagę. Profesjonalne produkty do wybielania zębów można znaleźć na stronie sklepu internetowego Meditrans. W wyniku wieloletniej współpracy ze specjalistami dobraliśmy do oferty jedne z najlepszych produktów dostępnych na rynku.

Kategorie
Filtruj
  • 5,00 zł - 2 513,00 zł

Produkty: 46

Jakie są zalety wybielania zębów ?

Szkliwo zębów ciągle narażane jest na wiele czynników zewnętrznych, które powodują matowienie i ciemniejszy kolor zębów. Oprócz codziennej higieny jamy ustnej można stosować wybielania gabinetowego, którego główną zaletą jest krótki czas osiągnięcia wymaganych efektów. Ponadto przy wybielaniu przez profesjonalistę ryzyko powikłań ze strony stawów skroniowo-żuchwowych jest niemalże niwelowane. Zaletami wybielania gabinetowego są również: ochrona tkanek miękkich przed podrażnieniami, możliwość usunięcia wszystkich typów przebarwień, a efekt stosowanego zabiegu utrzymuje się dłużej niż jest to w przypadku wybielania nakładkowego (inaczej domowego). Podczas zabiegu podaje się nadtlenek wodoru, różnica między wybielaniem gabinetowym a nakładkowym polega na zdecydowanie większym stężeniu substancji czynnej oraz na różnym czasie aplikacji.

Na czym polega wybielenie zębów w gabinecie ?

Wybielanie zębów może być przeprowadzone kilkoma metodami. Metoda Beyond stanowi jedną z najpopularniejszych obecnie metod wybieranych przez dentystów na całym świecie. Pozwala uzyskać średnie rozjaśnienie koloru nawet do 8 odcieni. Stomatolog nakłada preparat do wybielania zębów - żel wybielający, który jest aktywowany za pomocą zimnego światła emitowanego przez lampę. Natomiast Metoda Prevdent to system mający na celu jednoczesne wybielanie zębów i wzmacnianie szkliwa. Na zęby nakładana jest aktywna pianka, której działanie wspomagane jest lampą. Ponieważ Prevdent zawiera nano-hydroksyapatyt, zabieg jest bardzo bezpieczny. Związek ten redukuje nadwrażliwość, dlatego polecany jest osobą odczuwającym ból w kontakcie z zimnym, ciepłym lub kwaśnym.

Wybielanie nakładkowe polega na stworzeniu przez stomatologa nakładki na podstawie wycisku. W większości przypadków polega to na tym, że nakładki wypełnia się żelem wybielającym, umieszcza się na zębach i nosi kilka godzin.  

Jakie produkty do wybielania zębów znajdę na e-meditrans ? 

W sklepie internetowym firmy Meditrans można odnaleźć wiele produktów do wybielania zębów, zarówno gabinetowego jak i nakładkowego oraz wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne w trakcie wybielania. Do wybielania domowego można dobrać odpowiednie żele na dzień i na noc, m.in. producent SDI proponuje Pola Night 6% oraz Pola Day 6%. Philips Zoom! oferuje NiteWhite oraz DayWhite. Natomiast w wybielaniu gabinetowym producent SDI dostarcza takie produkty jak Pola Office czy Pola Professional. Zarówno w jednej jak i drugiej grupie produktowej znajdują się produkty Opalescence, które oprócz preparatów do wybielania oferują również produkty do utrzymywania uzyskanych efektów, m.in. pasty do zębów.