Lista produktów marki Loser & Co - Zirc

Oferta produktowa ZIRC

Oferuje szeroką gamę produktów stomatologicznych do organizacji gabinetów dentystycznych, w tym zwiększenia wydajności procedur sterylizacyjnych, które zapewnią optymalną pracę w klinkach i gabinetach stomatologicznych. Większość produktów jest wykonana z nadającego się do sterylizacji, samosmarującego tworzywa sztucznego pierwszej klasy. Są to m.in. Lusterka z rękojeścią, pierścienie do znakowania narzędzi, ale także wiele innych, unikalnych i innowacyjnych produktów dla dentystów, asystentów dentystycznych i higienistek. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Zirc w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się koferdamy, pierścienie do znakowania narzędzi, wkręcane lusterka stomatologiczne czy w wersji z rękojeścią.

Produkty: 28

ZIRC

Firma Zirc Dental Products powstała w 1967 roku. Od ponad 50 lat firma Zirc dostarcza branży stomatologicznej innowacyjne, wydajne produkty, które zapewniają i pomagają gabinetom usprawnić proces sterylizacji i podczas wykonywanych zabiegów.  Wszystkie produkty firmy są projektowane z myślą o czasie specjalistów z branży stomatologicznej. Samo logo firmy odnosi się do czasu oraz zwraca na to uwagę - „Ponieważ czas jest wszystkim”. Firma stworzyła narzędzia do zarządzania z kodowaniem kolorami, co zapewnia porządek w gabinetach stomatologicznych. Zirc posiada zakład produkcyjny w Minnesocie oraz magazyn w Niemczech, co umożliwia szybką dystrybucję produktów w całej Europie.

Jakie są najczęściej wybierane produkty ZIRC? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy ZIRC możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Lusterka z rękojeścią Soft Grip 4 oraz Pierścienie EZ-ID. Soft Grip 4 to lusterko wewnątrzustne ze zwiększonym o 40% odbiciem światła. Zapewnia optymalną widoczność w obszarze zębów bocznych i podczas leczenia pedodontycznego. Praktyczny kształt – bezkrawędziowe przejście lusterka w oprawkę zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń. Pierścienie EZ-ID przeznaczone są do znakowania narzędzi stomatologicznych to rozwiązanie, które wprowadzi do każdego gabinetu harmonię. Dzięki temu systemowi porządkowanie przyrządów zgodnie z ich zastosowaniem. Pierścienie dostępne są w trzech rozmiarach: Small, Large i XL. Pasują do każdego instrumentu.