Lista produktów marki Zhermack

Oferta produktowa ZHERMACK

Obejmuje szereg produktów stomatologicznych, materiałów wyciskowych i zaawansowanego technologicznie sprzętu do laboratorium dentystycznego. Są to m.in. alginaty, silikony kondensacyjne, kuwety, kleje, silikony addycyjne, rejestry zgryzu, nici do separacji dziąseł, rękawiczki, plastry, żywice, roztwory CAD/CAM , środki dezynfekcyjne. Obecnie w ponad 100 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie ZHERMAC w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Zeta, Elite, Villacryl czy Zetalabor. 

Produkty: 85

ZHERMACK

Firma Zhermac została założona w 1981 roku we Włoszech. Zhermack od ponad 35 lat jednym z najważniejszych producentów i międzynarodowych dystrybutorów alginianów, gipsów i związków silikonowych dla branży dentystycznej. W celu dostoswania się do wymagań rynku wewnątrz firmy funkcjonują 3 dywizje: Dental, Industrial oraz Wellbeing. Ma oddziały w Niemczech, Polsce i Stanach Zjednoczonych, lokalnych przedstawicieli w wielu krajach. Obecnie stanowi część międzynarodowego koncernu Dentsply Sirona. Oferuje najnowocześniejsze materiały i rozwiązania do druku w laboratorium dentystycznym i protezach dentystycznych, stając się jedną z najważniejszych firm w sektorze stomatologicznym.

Jakie są najczęściej wybierane produkty ZHERMAC? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Zhermac możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Villacryl oraz Tropicalgin. Villacryl to tworzywo akrylowe chłodnej polimeryzacji do wykonywania protez częściowych i całkowitych Ma zastosowanie w wykonywaniu akrylowych części w protezach szkieletowych techniką wlewową przy zastosowaniu mas hydrokoloidalnych silikonów do przedlewów oraz silikonów do powielań. Tropicalgin to alginatowa chromatyczna masa wyciskowa o konsystencji niepylącego proszku. Gwarantuje wyjątkową dokładność wycisku. Przyjemny i niepowtarzalny zapach owoców egzotycznych zapewnia komfort pacjentom. Przeznaczona do pobierania wycisków przy wykonywaniu protez częściowych osiadających i szkieletowych do modeli diagnostycznych.