Lista produktów marki WH

Oferta produktowa W&H

Oferuje szereg najwyższej jakości produktów stomatologicznych dla gabinetów i klinik stomatologicznych, takich jak turbiny dentystyczne, prostnice i kątnice, skalery piezoelektryczne do leczenia profilaktycznego, produkty do chirurgii jamy ustnej i sterylizatory do stomatologii. Jest pierwszym producentem na świecie, który zintegrował sterylizowalne diody LED w swoich głowicach dentystycznych i oferuje pełną gamę innowacyjnych złączy oraz potężnych silników dentystycznych odpowiednich do większości wskazań do leczenia w stomatologii. Asortyment W&H obejmuje obrotowe instrumenty do odbudowy i protetyki, produkty z zakresu higieny i konserwacji, instrumenty do implantologii i profilaktyki. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Turbiny, kątnice oraz prostnice.

Produkty: 44

Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Zgrzewarka Seal 2

Cena 3 390,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Turbina TG-98 L

Cena 2 704,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Turbina TG-97 L

Cena 2 990,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Turbina TG-98 L RM

Cena 2 690,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Turbina TK-98 L

Cena 6 065,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Turbina TK-94 L

Cena 3 589,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Turbina TK-100 L

Cena 5 591,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Kątnica WK-99 LT

Cena 4 298,00 zł

W&H

Firma W&H POLAND Sp z o.o. została założona w Berlinie w 1890 roku i jako pierwsza w Europie wyprodukowała mechaniczne prostnice oraz kątnice. Na polskim rynku firma pojawiła się w 1990 roku i od tego czasu dostarcza na rynek precyzyjne instrumenty dla stomatologów, gabinetów dentystycznych pracowni protetycznych jak również urządzenia do mikrochirurgii. Dzięki W&H rynek stomatologiczny wzbogacony jest o wysokiej jakości turbiny, kątnice, autoklawy i urządzenia chirurgiczne. Posiada bardzo dobrze zorganizowaną sieć sprzedaży, wiele przedstawicielstw i licznych, wiarygodnych partnerów. W&H pozostaje firmą rodzinną i nieustannie się rozrasta. Obecnie Firma W&H jest na terenie Polski wyłącznym przedstawicielem firm: W&H, Dentalwerk, Bürmoos GmbH, EMS - Electro Medical Systems oraz Ionyx.

Jakie są najczęściej wybierane produkty W&H? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy W&H możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Turbina TG-98 L RM oraz Olej W&H. Turbina Synea Fusion TG-9 z ceramicznym łożyskiem kulkowym zapewnia spokojną pracę bez wibracji. Została wyposażona w oświetlenie z diodami LED+ umożliwiające optymalne oświetlenie oraz naturalne odwzorowanie barw dzięki diodom umieszczonym bezpośrednio pod głowicą instrumentu. Olej W&H to wysokiej jakości olej do narzędzi W&H przeznaczony do konserwacji: turbin, prostnic i kątnic, końcówek stomatologicznych, skalerów. W jego skład wchodzi pełnosyntetyczny olej o bardzo wysokiej czystości uzupełniony specjalnym zestawem dodatków. Zapewnia doskonałe smarowanie co ma wpływ na przedłużenie żywotności instrumentów.