Lista produktów marki NSK

Oferta produktowa NSK

Obejmuje szereg produktów dentystycznych zapewniających optymalną pracę gabinetów i klinik stomatologicznych. Są to m.in. wysokiej jakości rękojeści dentystyczne, mikrosilniki, skalery ultradźwiękowe, systemy chirurgiczne, do przeszczepów kości i implantów, silniki endodontyczne i produkty do konserwacji. NSK jest przede wszystkim liderem w produkcji instrumentów wysokoobrotowych. Obecnie są to dwie główne serie produktowe: Ti-Max Z (klasa premium) oraz S-Max M (klasa advanced). Obecnie w ponad 135 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie NSK w zakresie dostarczanych produktów, kładąc silny nacisk na innowacje produktowe oraz jakość. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się  Ti-Max Z,  S-Max M, NEO Prophy-Mate czy ULTIMATE XL-KT.

Produkty: 31

Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Tip Varios G8

Cena 230,00 zł
Powiadom o dostępności

Chwilowo niedostępne

Tip Perio S21R

Cena 300,00 zł

NSK

Firma NSK powstała w 1930 roku w Tokio i od samego początku swojego istnienia zajmuje się produkcją sprzętu dla stomatologii. Firma powstała pierwotnie w celu produkcji i sprzedaży kątnic stomatologicznych. Swoją obecną nazwę – NSK Nakanishi – nosi od 1953 roku. Zajmuje się  produkcją dentystycznych instrumentów rotacyjnych, silników dentystycznych i drobnego sprzętu. Wysokowydajne produkty NSK opierają się na doświadczeniu w technologiach ultraszybkich obrotów. Jako pierwszy producent na świecie wprowadził do masowej produkcji końcówki z korpusami wykonanymi z tytanu. NSK jest również liderem w produkcji turbin powietrznych ze swoim oryginalnym, opatentowanym, zintegrowanym kartridżem (rotorem), którego unikalna konstrukcja zapewnia pracę cichą i bez wibracji oraz dłuższą żywotność. Misją firmy we wszystkich przedsięwzięciach korporacyjnych jest „Tworzenie wspaniałego postępu”. 

Jakie są najczęściej wybierane produkty NSK? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy NSK możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Olej NSK PANA-SPRAY oraz Endometr NSK IPEX II. NSK PANA-SPRAY to olej w aerozolu o znakomitych właściwościach myjąco-smarujących. Przeznaczony do codziennej konserwacji zarówno wolno, jak i szybkoobrotowych końcówek. Smaruje i czyści łożyska we wszystkich końcówkach NSK: turbiny, mikrosilniki, kątnice i prostnice. Endometr NSK IPEX II to Endometr cyfrowy z technologią SmartLogic. Zastosowana technologia zmniejsza do minimum wszelkie zakłócenia powodowane przez środowisko pracy endometru, w celu jak najdokładniejszego wyznaczenia wierzchołka kanału zębowego. Przełącza się między dwoma oddzielnymi częstotliwościami, aby dokonać pomiaru oraz zapewnia stabilny pomiar niezależnie od warunków panujących wewnątrz kanału zębowego.