Lista produktów marki Bisico

Oferta produktowa BISICO

Oferta obejmuje szereg produktów wykorzystywanych w zakresie protetyki stomatologicznej zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz laboratoriów stomatologicznych. Oprócz zróżnicowanego asortymentu silikonów i odpowiednich akcesoriów Bisico oferuje kompletny system do uzupełnień, obejmujący wszystkie procesy od „wytrawiania”, „wiązania”, „odbudowy” do „wypełniania”. Obecnie w ponad 50 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Bisico w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Bisico Provitemp, Bisico Regidur, Bisico Compress czy Bisico S1.

Produkty: 9

BISICO

Bisico, Bielefelder Dentalsilicone GmbH & Co. to rodzinna firma założona w 1970 roku przez Horsta Ludwigsa w Bielefeld. Była jedną z pierwszych firm produkujących silikony do wycisków. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz nieustannym rozwoju produktów, firma oferuje innowacyjne, wysokowydajne materiały, które gwarantują wysokiej jakości uzupełnienia protetyczne dla pacjentów gabinetów stomatologicznych.  Od momentu założenia, firma funkcjonuje według głównej zasady „Twoje metody – nasz materiał”, jako centralny element wszystkich asortymentów. Potrzeby i satysfakcja klientów dla Bisico są najwyższym priorytetem.

Jakie są najczęściej wybierane produkty BISICO? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Bisico możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Bisico Provitemp oraz Bisico Compress. Provitemp to materiał na korony i mosty tymczasowe. Gwarantuje doskonałą estetykę i wytrzymałość mechaniczną. Wysoka wytrzymałość na siły działające podczas żucia zapewnia prawidłową okluzję i oparcie dla zębów sąsiednich. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz elastyczność połączoną z odpornością na ścieranie. Bisico Compress to A-silikonowa masa do wycisków monofazowych przy planowanej odbudowie opartej na implantach teleskopach lub protezach szkieletowych. Odpowiednia płynność przed związaniem pozwala na wygodne ostrzyknięcie pola preparacji lub transferów a twardość po związaniu zapewnia stabilność wycisku.