Lista produktów marki Woodpecker

Oferta produktowa WOODPECKER

Oferuje szereg najwyższej jakości produktów stomatologicznych dla gabinetów i klinik stomatologicznych. Zajmuje się produkowaniem i tworzeniem produktów z zakresu drobnego sprzętu stomatologicznego takich jak mikrosilniki, endometry, piaskarek i skalerów oraz dentystycznych instrumentów. Za flagowe produkty uznaje się skalery ultradźwiękowe, dzięki czemu firma stała się największym producentem skalerów ultradźwiękowych. Obecnie w ponad 130 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Woopecker w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań, kładąc silny nacisk na jakość, innowacje oraz serwis. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Piaskarka ze skalerem PT-A, Endometr Apex Locator DTE czy Końcówki przeznaczone do skalerów.

Produkty: 87

WOODPECKER

Woodpecker to jeden z największych na świecie producentów drobnego sprzętu stomatologicznego. W ciągu ostatnich 30 lat Woodpecker koncentrował się na integracji rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu stomatologicznych instrumentów medycznych. Woodpecker specjalizuje się w sprzedaży skalerów ultradźwiękowych, posiada maksymalną produkcję i zużycie na świecie. Wielkość eksportu lamp polimeryzacyjnych LED również zajmuje czołową pozycję. Po latach rozwoju firmy, powstały zespoły badawczo-rozwojowe, sprzedaży i zarządzania, które osiągają międzynarodowy poziom. Woodpecker dąży do stania się czołowym przedsiębiorstwem na świecie w zakresie oferowanych urządzeń oraz instrumentów stomatologicznych. 

Jakie są najczęściej wybierane produkty WOODPECKER ? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Woodpecker możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Endometr Apex Locator DTE oraz Mikrosilnik EndoMatic. Endometr Apex Locator DTE to urządzenie do lokalizacji wierzchołka korzenia zęba oraz oznaczenia długości roboczej w trakcie leczenia endodontycznego. Zapewnia precyzję oraz łatwość obsługi i użycia. Gotowy do pracy zarówno w środowisku suchym, jak i wilgotnym. Mikrosilnik EndoMatic to nowoczesny mikrosilnik endodontyczny ze wbudowanym endometrem z funkcją ruchu recyprokalnego, zapewniający bezpieczniejsze leczenie endodontyczne, dzięki automatycznej redukcji prędkości w momencie zbliżania się do punktu wierzchołkowego. System Auto Start, automatycznie uruchamia oraz zatrzymuje pilnik po wprowadzeniu i wyjęciu go z kanału korzeniowego.