Lista produktów marki Loser & Co

Oferta produktowa LOSER & CO 

Oferuje szereg produktów i materiałów stomatologicznych zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Są to m.in. Końcówki jednorazowe do dmuchawki wodno-powietrznej, fartuchy ochronne, chusty do osłony twarzy, wkłady tytanowe, wiertła  ceramiczne czy kleszcze. Obecnie w wielu krajach w Europie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Loser & Co w zakresie dostarczanych produktów. W celu ugruntowania swojej pozycji na rynku europejskim firma stale poszerza asortyment produktów dla stomatologów i laboratoriów stomatologicznych. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Pro-Tip, Face-Drape, Flexi Post czy Zen intro Kit.

Produkty: 8

LOSER & CO  

Loser & Co GmbH jest jednym z przodujących dystrybutorów produktów i materiałów stomatologicznych. Od ponad 29 lat firma jest kompetentnym i niezawodnym partnerem, oferującym najlepsze produkty wiodących producentów. Loser & Co jest kompetentnym partnerem w sprzedaży, a portfolio produktów dla dentystów, klinik i laboratoriów dentystycznych jest stale poszerzane oraz aktualizowane zgodnie z mottem „Zawsze coś dobrego”. Firma jest bardzo aktywna na polskim rynku i współpracuje z wieloma podmiotami z zakresu stomatologii. Następujące firmy są reprezentowane przez Loser & Co:  LM Dental, Zirc, Micerium, Ubrush, Panadent, JS Dental, WAM, EDS i ProSafe.

Jakie są najczęściej wybierane produkty LOSER & CO ? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Loser & Co możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Pro-Tip Turbo Tips oraz Mr Thirsty Comfort Kit. Pro-Tip Turbo Tips to jednorazowe końcówki, które dzięki wyspecjalizowanym adapterom pasują na prawie każdą dmuchawkę oraz zachowują wszystkie funkcje użytkowe. Proste w zakładaniu, jak i użytkowaniu. Łatwo eliminują ryzyko zakażenia. Powietrze jest tłoczone pod wysokim ciśnieniem z nowo opracowanej stożkowatej końcówki. Dzięki temu jest wyższe w porównaniu z dotychczasową dmuchawką wodno-powietrzną bez konieczności modyfikowania podstawowych ustawień na unicie. Mr Thirsty Comfort Kit to komfortowy zestaw umożliwia montaż zaworu rurki HVE na urządzeniu Lekkie rurki i zawór sprawiają, że przyrząd jest przyjemniejszy dla pacjenta dzięki zmniejszeniu jego masy.