Lista produktów marki Overfibers

Oferta produktowa OVERFIBERS

Oferuje szereg produktów dentystycznych oraz materiałów, zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz klinik stomatologicznych. Są to m.in. wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego, wiertła oraz, samoadhezyjne, uniwersalne cementy na bazie żywic do osadzania uzupełnień protetycznych. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie OverFibers w zakresie dostarczanych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Over Post, Hi-Rem Post, OverCEM, OverFibers Drill.

Produkty: 21

OVERFIBERS

OverFibers Srl to włoski producent wyrobów medycznych i stomatologicznych, którego misją jest projektowanie i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które powstają przy współpracy ze specjalistami z branży, co znacznie usprawnia i upraszcza codzienną praktykę. Firma posiada certyfikaty systemy zarządzania jakością UNI EN ISO 13485 dla producentów wyrobów medycznych oraz certyfikacje produktu WE. OverFibers to wytwórca wysokiej jakości wkładów koronowo-korzeniowych, wierteł i cementów żywiczych. Misją Firmy jest projektowanie oraz tworzenie innowacyjnych materiałów, a także produktów dla stomatologów.

Jakie są najczęściej wybierane produkty OVERFIBERS? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy OverFibers możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: OverPost PROSTHETIC oraz OverCEM SA. OverPost PROSTHETIC to uniwersalne wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego typu „S” do odbudowy zębów z brakującą lub bardzo zniszczoną koroną zęba. Stożkowato-okrągły kształt nadaje im znaczną odporność na siły nacisku i zapewnia stabilność. Dostępne rozmiary pozwalają na leczenie wszystkich typologii zębów. OverCEM SA to podwójnie utwardzalny, samoadhezyjny, uniwersalny cement na bazie żywic do osadzania uzupełnień protetycznych. Dzięki innowacyjnej formule adhezji tworzy silne połączenie pomiędzy mineralnymi składnikami tkanek zęba i tlenkami metali zawartymi w różnych materiałach rekonstrukcyjnych.