Lista produktów marki ASA DENTAL

Oferta produktowa ASA DENTAL

Oferta obejmuje produkty oraz narzędzia stomatologiczne zapewniające skuteczną i optymalną pracę gabinetów, oraz klinik stomatologicznych. Oferują wygodę oraz bezpieczeństwo dla personelu podczas wykonywanych zabiegów. Produkty jednorazowego użytku ASA Dental obejmują ślinociągi bez ftalanów, Serwetki AsaRainbow i rękawice do badań z różnych materiałów oraz tekstur, dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Precyzyjne instrumenty ze stali nierdzewnej, obejmujące wszystkie zastosowania w opiece dentystycznej. Obecnie w wielu krajach, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie ASA Dental w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia oraz środowiska pracy.

Produkty: 3

ASA DENTAL

Produkuje nowe instrumenty z oddzielnym uchwytem i końcówką, optymalizując produkcję poprzez redukcję kosztów i czasu procesu. Równolegle z rozwojem produkcji, Asa Dental rozwija się poprzez przejmowanie konkurentów, takich jak Kaltoplast, światowy lider w dziedzinie ślinociągów czy Derby Dental. Jakość w Asa Dental opiera się na dążeniu do równowagi między technologią a wiedzą rzemieślniczą. Produkcja jest skoncentrowana w trzech zakładach: Maniago, Marlia i Bozzano. Zakład Maniago produkuje instrumenty laboratoryjne, takie jak artykulatory, łuki twarzowe, szczypce, narzędzia diagnostyczne, regeneracyjne i chirurgiczne. Zakład Marlia produkuje łyżki wyciskowe, łyżki, okluzory, a także artykuły jednorazowe. W zakładzie w Bozzano przeprowadzane są testy jakości i przeglądy produktów, procesy wykończeniowe.

Jakie są najczęściej wybierane produkty ASA DENTAL? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy ASA Dental w Polsce możemy wyróżnić linie końcówek do ślinociągów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej. Końcówki do ślinociągu projektowane są z miękką końcówką. Jednorazowe końcówki ASA Dental przeznaczone są dla pacjentów z delikatnymi i wrażliwymi dziąsłami. Miękka zdejmowana nasadka zapobiega zasysaniu tkanek miękkich. Wykonane zostały z elastycznego i wolnego od lateksu tworzywa PCV. Doskonale zachowują nadany kształt. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, co umożliwia dobór odpowiedniego koloru końcówki pod wygląd i kolorystykę gabinetu stomatologicznego