Lista produktów marki JOTA

Oferta produktowa JOTA

Oferta obejmuje szeroką linię narzędzi obrotowych dla stomatologii zapewniających optymalną oraz skuteczną pracę w gabinetach i pracowniach stomatologicznych. Szeroki wybór marki JOTA pozwala na odpowiedni dobór konkretnych narzędzi niezbędnych przy opracowywaniu szkliwa oraz zębiny. Są to m.in. wiertła z węglika spiekanego, wiertła diamentowe, instrumenty do ostatecznego opracowywania ubytku oraz wysokiej jakości materiały ścierne. Obecnie w ponad 80 krajach na świecie stomatolodzy mogą polegać na firmie JOTA w zakresie dostarczanych narzędzi stomatologicznych. Jakość, know-how w zakresie zastosowań i szeroka gama produktów to międzynarodowe kompetencje firmy.

Produkty: 140

JOTA

Firma została założona w 1909 roku w Düsseldorfie, następnie po pół wieku siedziba firmy została przeniesiona do Szwajcarii. Założeniem firmy było tworzenie wysokiej jakości produktów oraz oferowanie klientom pełną gamę instrumentów rotacyjnych, jak również pomoc w doborze i prawidłowym użytkowaniu. Firma w swoim portfolio posiada ponad 7000 dostępnych produktów, które wykorzystywane są  w stomatologii, chirurgii czy jubilerstwie. Ponad 100-letnie doświadczenie firmy oraz starannie dopracowany proces produkcji świadczy o ich niezawodności, oraz wysokiej jakości wykonania.

Jakie są najczęściej wybierane produkty JOTA? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy JOTA możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: wiertła z nasypem diamentowym oraz wiertła z węglika spiekanego. Wiertła wykonane są z hartowanej chirurgicznej stali nierdzewnej. Precyzyjna kalibracja zgodnie z najbardziej wymagającymi szwajcarskimi normami produkcyjnymi gwarantuje doskonałe dopasowanie bez generowania tarcia i wibracji, zwiększając ochronę i żywotność turbiny. Wiertła diamentowe JOTA są produkowane z użyciem 100% naturalnych diamentów najwyższej jakości, dzięki czemu osiągają wysoką siłę i wydajność cięcia, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom każdej praktyki stomatologicznej.