Lista produktów marki SHOFU

Oferta produktowa SHOFU

Oferta obejmuje szereg produktów i materiałów stomatologicznych oraz protetycznych zarówno dla dentystów, jak i techników dentystycznych, zapewniających optymalną pracę gabinetów oraz laboratoriów stomatologicznych. Są to m.in. Płynny materiał odbudowujący do zębów przednich i bocznych, materiały do cementowania koron i mostów protetycznych, krążki do polerowania, systemy wiążące czy laki szczelinowe. Obecnie w wielu krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Shofu w zakresie dostarczanych produktów. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się Beautisealant, CX-PLUS, Super Snap czy Beautifil.

Produkty: 23

SHOFU

Firma powstała w 1922 roku. Od momentu założenia firma Shofu rozszerzyła swoją domenę biznesową z porcelany o leczenie i techniki dentystyczne, a także materiały i sprzęt dentystyczny stosowany w profilaktycznej higienie jamy ustnej. Firma wyprzedziła swoje czasy w przemysłowej masowej produkcji ceramiki, rozwoju i komercjalizacji ceramicznych izolatorów wysokiego napięcia oraz opracowaniu pierwszych w Japonii sztucznych zębów wykonanych z ceramiki (porcelany). W 1989 roku  firma stała się pierwszą firmą z branży stomatologicznej, która weszła na giełdę. W  2012 roku była notowana na pierwszej sekcji giełdy papierów wartościowych w Tokio. 

Jakie są najczęściej wybierane produkty SHOFU? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Shofu możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Beautifil oraz CX-PLUS. Beautifil to żywica kompozycytowa z nową technologią S-PRG  opartą na technologii PRG. Umożliwia łączenie glasjonomerów oraz materiałów kompozycyjnych i pozwala na uzyskanie optymalnych właściwości pod względem uwalniania fluoru estetyki, oraz trwałości wypełnień w zębach przednich i tylnych. CX-PLUS to materiał przeznaczony do cementowania koron i mostów protetycznych. Cechuje się łatwością zarabiania, wysoką szczelnością brzeżną, niższym ciśnieniem hydrostatycznym w trakcie cementowania, jak również zmniejszonym ryzykiem wystąpienia próchnicy wtórnej.