- -7,10 zł
Zeta 7 Spray
Gotowy do użytku spray dezynfekcyjny do mas wyciskowych
Seria Zeta Hygiene Pełne spektrum preparatów do dezynfekcji mas wyciskowych. W pełni bezpieczne i wygodne zgodne z normami europejskimi. Nie zawierają aldehydów czy fenoli. Zapewnia optymalną kompatybilność z narzędziami. Środek do dezynfekcji w postaci spray'u. Aktywne składniki: alkohole.
Charakterystyka:
- Wysoki poziom ochrony: środek bakteriobójczy, drożdżobójczy, bójczy na prątki gruźlicy i wirusobójczy
- Kompatybilność z materiałami, z których wykonana jest masa wyciskowa (silikon addycyjny i kondensacyjny, alginian, polieter, polisiarczek oraz polieter winylu)
- Bezpieczeństwo użytkownika: środek pozbawiony aldehydów i fenoli
- Praktyczny, szybki i gotowy do użycia, bez spłukiwania, umożliwia dezynfekcję nawet 250 modeli
Wybierz wariant oraz ilość
Właściwości:
- Skuteczność: pełna ochrona profesjonalistów w praktykach dentystycznych i pracowniach techniczno-dentystycznych
- Doskonała wydajność: zachowuje stabilność wymiarową wycisków i ich zgodność z modelami gipsowymi, poprawia dokładność odwzorowania szczegółów na modelach gipsowych
Produkt dostępny w butelce o pojemności 750 ml z końcówką do piany