Aplikatory elastyczne do past i kremów stomatologicznych Falcon 20 sztuk
Jednorazowe akcesoria dentystyczne, wyposażone w elastyczne końcówki, wykorzystywane podczas standardowych procedur w gabinecie do nakładania past profilaktycznych, preparatów ochronnych oraz kremów stomatologicznych. Dostępne w dwóch kolorach do wyboru, pakowane po 50 sztuk.
Elastyczne jednorazowe aplikatory do past i kremów to praktyczne akcesoria, które ułatwiają precyzyjne i higieniczne nanoszenie preparatów podczas zabiegów stomatologicznych. Dzięki miękkiej i giętkiej końcówce umożliwiają równomierne rozprowadzenie materiału nawet w trudno dostępnych miejscach jamy ustnej, minimalizując ryzyko podrażnienia tkanek.
Wybierz wariant oraz ilość
Cechy aplikatorów Falcon do past i kremów:
- opakowanie zawiera 20 sztuk,
- dostępne są w kolorze niebieskim lub przeźroczystym,
- wykonane z bezpiecznego materiału, odpowiedniego dla medycznego środowiska pracy,
- elastyczna końcówka – gwarantuje precyzję i komfort aplikacji,
- akcesoria przeznaczone do jednorazowego użytku.
Zastosowanie aplikatorów elastycznych Falcon w stomatologii:
Aplikatory jednorazowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach stomatologii:
- w profilaktyce – do nakładania past polerskich i preparatów fluorowych,
- w stomatologii zachowawczej – do aplikacji środków leczniczych,
- w ortodoncji – do nanoszenia preparatów na aparaty i akcesoria,
- w higienizacji – do równomiernego rozprowadzania środków ochronnych i pielęgnacyjnych.
Dzięki swojej funkcjonalności stanowią niezastąpione narzędzie w codziennej pracy gabinetu stomatologicznego.
Pojedyncze opakowanie zawiera 50 sztuk wybranych akcesoriów do aplikowania past i kremów podczas procedur stomatologicznych.